Заміна даху. Встановлення фанери

Коли ви ходите до дому, звичайно, перше, що кидає вам око, — це дах. Якщо дах потрібно замінити, то найбільш бюджетним варіантом було б самостійно закласти його. Хоча все це може зайняти трохи більше часу, ніж ви припускаєте, але значна кількість грошей буде заощаджена. Перший крок, який ви повинні зробити, — це видалити всі старі плитки та колишню основну фанеру з даху. У той же час вам знадобиться важкий брухт та кілька молоток. Після того, як ви зняли всі старого щебеню, переконайтеся, що голі крокви очищаються. Потрібно мати на увазі, що для закладення фанерної основи необхідна лише колодязька і плоска поверхня. Для таких матеріалів, як фанери, ціна вказана на майданчиках будівельних компаній.

Якщо у вас є чистий аркуш і ви готові до наступного кроку, ви повинні виміряти, скільки фанери буде потрібно. На 3/4 дюйма 8 аркушів, як правило, використовується, оскільки показник використання принаймні на десять відсотків більше, ніж ви вимірюєте. Переконайтесь, що фанери правильно закладені, що немає секцій, де вода може просочуватися або накопичується брудом. Такі області слід відрегулювати.

Щоб запобігти швидкому зносу фанери, вам потрібно покрити її спеціальним інструментом або звичайним лаку для фарбування дерева, який продається в магазинах, що спеціалізуються на будівництві.

Далі, безпосередньо, необхідно закласти дах, закріплюючи його гвинтами та нігтями. Тоді вам потрібно встановити злив, який видалить вологу після дощу, який накопичився там.

Заключний етап — це використання гнучких плиток. Це може бути різних типів, тому ви не повинні вибирати лише той, який відповідає вашому смаку, але необхідно враховувати функції району, в якій ви живете. Дорогі будівельні матеріали завжди високої якості, тому вам потрібно визначити, який тип якості потрібен.