Що треба знати про товарну біржу UBase: як вона працює

Віртуальний аукціон Прозоро вважається найпопулярнішим внутрішнім форматом державних закупівель. Якщо компанія хоче взяти участь в тендері, то дана платформа відноситься до числа оптимальних варіантів, оскільки здійснюється повністю на законних підставах та виключає можливість використання будь-яких корупційних схем. До числа плюсів аукціону також відноситься його відносна простота. Але новачкові, який вперше бере участь в процесі, в ньому буде розібратися досить складно.

Основна мета товарної біржі UBase – допомогти новим компаніям, у яких немає відповідного досвіду, виграти аукціон, що тягне за собою істотний прибуток. В рамках даної статті ми розглянемо тільки основні особливості біржі UBase .Якщо вас зацікавила пропозиція, дивимося тут більш розгорнуту інформацію.

Основні переваги торгової біржі UBase

Головна перевага біржі UBase полягає в індивідуальному підході, який вона застосовує до будь-якого партнера. Завдяки великому досвіду в напрямку, аналітики компанії можуть розробити оптимальну інвестиційну програму, стратегію розвитку для будь-якого клієнта з максимально високим шансом досягнення поставленого завдання.

Інвестиційна стратегія опрацьовується у вигляді масштабного проекту, в якому прописуються всі основні моменти. У разі необхідності клієнт може багаторазово звертатися за додатковою консультацією. У компанії також є офіційно видана ліцензії на ведення подібної діяльності, тому свою роботу вона веде в рамках українського законодавства.

Компанія також відкрита до будь-якого формату співпраці, будь то українські підприємства або європейські компанії. Можлива дистанційна робота на всіх етапах безпосереднього співробітництва. Більш повну інформацію можна напроситися при зверненні до менеджерів компанії. Зробити це можна на офіційному сайті торговельної біржі.

Основні етапи роботи віртуального аукціону

На початковому етапі клієнт публікує відповідне оголошення, в якому прописує пропозицію. Після здійснюється реєстрація в рамках системи. Це важливий етап, оскільки тільки на основі реєстрації особа має доступ до свого облікового запису, в якому також будуть зберігатися вся інформація про операції. На наступному етапі всі зацікавлені учасники переходять до торгів. Для їх проведення потрібно не менше 2-х учасників. При цьому вони завжди проводяться у вигляді анонімних торгів.

Поделиться: