Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

З якого каменю зроблений надгробний камінь?

Традиційно, щоб увічнити пам’ять про померлого, надгробно або пам’ятник розміщується на його могилі, як, наприклад, пропонує цей сайт. Класичні матеріали для цих продуктів — це мармур, граніт або бруківка. Сучасні варіанти також включають бетон, дерево, бронзу, пісковик, вапняк, залізо та багато інших матеріалів.

Виберіть надгробний пам’ятник, особливо під час планування похорону — час, коли ніхто з нас не готовий, дуже важкий. Семінари пропонують різні варіанти та матеріали, і щоб допомогти вам, ми коротко розглянемо основні варіанти.

Граніт для надгробків використовується століттями. Цей камінь не пористий і відомий своєю силою та довговічністю. Ось чому гранітні пам’ятки найпоширеніші. Гранітні надгробки терплять добре тепло, дощ, сніг, лід. Матеріал універсальний — він не знищений і не погіршується з часом, плями не утворюються на ньому.

Мармурові надгробки протягом століть віддавали перевагу грекам століттями. Матеріал також міцний і він справляється з елементами. Найбільш естетично привабливі надгробки зроблені саме з мармуру, хоча граніт вважається найпопулярнішим.

Бронзові надгробки привабливі, але вони рідко виготовляються повністю з цілого бронзового матеріалу. Як правило, бронзові надгробки виготовляються з основи від граніту. У силі бронза така ж хороша, як і попередні варіанти.

Надгробки сьогодні виготовлені з нержавіючої сталі. Це сучасний варіант, і вони навіть виконуються з дзеркальною обробкою, хитромудрими візерунками та персоналізованими написами.

Іноді надгробки вибиваються з пісковика.

Сьогодні надгробки моделюються в комп’ютерній програмі, хоча ремісники іноді роблять їх повністю вручну з нуля. Сучасні надгробки виконуються в різних формах і навіть із вбудованими архітектурними елементами, а матеріали вибираються, як правило, згідно з принципом довговічності. Вибираючи матеріал, вони звертають увагу на те, як він передає клімат регіону та особливість району.