Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Чому варто обрати інтернет-магазин Zabaganka для придбання силіконових форм для випічки

Силікон — матеріал універсальний. З нього роблять багато.
У кухонного начиння він знайшов особливе застосування: сіліконові форми для випічки сьогодні знайдуться на кожній кухні. Вони зручні, не вимагають тривалого підготовки, змазування маслом. Тісто не прилипає, легко витягується. Силікон просто мити. Потрібно лише підібрати хорошу форму, і процес випічки стане набагато простіше.

Вид

Формочки досить сильно відрізняються конфігурацією. Вони призначені для приготування різних виробів.

  1. Коржі для торта. Широка кругла форма невеликої глибини, в якій виходить рівний акуратний корж. Іноді можна зустріти квадратні і прямокутні вироби, але це варіант рідкісний.
  2. Великий кекс, торт. Велика глибока форма у вигляді бублика, часто ребриста. Або глибока кругла форма. У такій зручно не тільки випікати, але і заморожувати, і стабілізувати, отримуючи торт-морозиво і красиву вежу з фруктового желе.
  3. Хліб. Компактна глибока форма для класичного» цегли » хліба.
  4. Кекс. Сіліконові форми для кексів зазвичай мають кілька невеликих гнізд. Поглиблення круглі, часто з характерними жолобками, рідше фігурні. Крім кексів в них можна робити цукерки.
  5. Запікання. Початкове призначення глибоких прямокутних форм-приготування запіканок, гратенов, м’яса під скоринкою. Але їх можна використовувати і для випічки — для пирогів.

Вибір

Сьогодні силіконові формочки можна знайти в будь — якому магазині-і навіть в Інтернеті. Останнє трохи небезпечно: якщо ви вирішили замовити форми на https://zabaganka.com.ua/, перевірити продукцію до отримання неможливо. Звертатися потрібно лише в перевірені інтернет-магазини: надійні, з можливістю повернення, гарантійним терміном і зрозумілим списком виробників.

По-справжньому якісна форма для випічки зроблена з медичного силікону. Це ідеально чистий силікон без добавок. Щоб надати колір, використовують лише безпечні м’які барвники, так що такі форми тільки пастельних відтінків. Єдиний мінус-ціна. Хороший варіант-форма з чистого силікону; незважаючи на назву, медичної чистотою вона не володіє, а барвники використовуються яскраві. Але вона цілком безпечна, а ціна на нього привабливіше.

Дешеві силіконові вироби використовувати не можна. При нагріванні вони виділяють в їжу шкідливі речовини, дають неприємний присмак. Такі формочки погано пахнуть, липкі на дотик. Характерна ознака-занадто тонкий матеріал: випічка буде погано тримати форму, а тісто — намагатися витекти. У гарній формочки дно і стінки досить товсті.