Чому варто звернути увагу на грилі «Наполеон»: їх головні переваги

Коли правильне харчування та здоровий спосіб життя виходять на перший план, виникає бажання отримати у своє розпорядження якісний та надійний гриль для приготування домашнього барбекю. Варто уважно придивитися до обладнання всесвітньо відомого бренду та вивчити особливості грилів Napoleon.

Чим привертають увагу грилі «Наполеон»

Сьогодні канадську торгову марку Napoleon добре знають у всьому світі. Це компанія, яка славиться своїми міцними, надійними та якісними грилями. Переваг у такого обладнання маса:

  • використання якісних матеріалів та комплектуючих під час виробництва (забезпечують довговічність виробів);
  • сучасний стильний дизайн;
  • впровадження інноваційних рішень та передових технологій;
  • широкі функціональні можливості;
  • акцент на безпеці.

Спеціальне обладнання Napoleon – це досконало продумана конструкція грилю для досягнення максимального комфорту під час використання. У кожній лінійці канадського бренду є різні моделі – вони відрізняються габаритами та функціональними особливостями. Можна вибрати найкращий гриль «Наполеон» швидко і без жодних проблем, якщо скористатися послугами спеціалізованого магазину Grill Shop. Тут продукція популярного виробника представлена у широкому асортименті.

Як вибрати гриль «Наполеон» для домашнього використання

Оскільки канадський бренд створює різні грилі та їх вибір досить великий, належить оцінити переваги кожного типу, щоб вибрати оптимальний варіант. Необхідно порівняти основні типи обладнання:

  1. Вугільне – отримує спеціальну чавунну решітку хвилястої форми з боковинами, що піднімаються. Є можливість її регулювання на три рівні. Кришка грилю оснащується великою ручкою, що не нагрівається. Зонний датчик температури точно зчитує показники всередині гриля – можна готувати навіть найскладніші страви. Дифузор у центрі гриля виконує функцію відбивача та забезпечує рівномірний розподіл тепла.
  2. Газове – отримує керамічний інфрачервоний пальник, який забезпечує дуже високу температуру (завдяки цьому легко і швидко готуються найсмачніші соковиті стейки), постійне пряме нагрівання та легке регулювання температури, мінімальний час для приготування. Хвиляста решітка забезпечує’ красивий візерунок на стейках. Є унікальна система миттєвого запалювання Jetfire.
  3. Електричне. Можна вибрати контактне обладнання, де їжа готується на розпеченій поверхні, або безконтактне (ТЕНи забезпечують необхідну температуру всередині конструкції, а їжа обертається на шампурах). Також є притискні моделі, в яких завдяки дії кришки-преса соковите м’ясо приготується за лічені хвилини.

Звичайно, потрібно врахувати ще багато інших нюансів (форму, габарити, додаткові аксесуари). Але, розібравшись з головними особливостями різних типів грилів «Наполеон», вже можливо зрозуміти, який саме пристрій вы хочете принести додому.