Де можна вигідно обміняти криптовалюту в Україні: корисні рекомендації

З початком розвитку бойових дій в Україні настала криза в економіці, виникли проблеми з обміном валюти. В таких умовах багато хто вирішив схитрувати і перевести частину заощаджень в криптовалюту, а потім її вивести через долари. Лише на початку весни 2022 року було здійснено рекордну кількість транзакцій та переказів. Більш про обмін криптовалюти можно дізнатися на Epravda.

Актуальність обміну кріптовалюти

Коли гроші почали вислизати з країни такими способами обміну, уряд прийняв рішення обмежити, а в деяких випадках і повністю заборонити переказ гривні в криптовалюту. У Нацбанку заборонили поповнювати криптогаманці і брокерські рахунки, а також здійснювати Р2Р платежі за допомогою гривні. Трохи пізніше заборону зняли, але залишили обмеження в здійсненні обміну на суму не більше 100000 грн на місяць.

Не дивлячись на обмеження, інтерес до заробітку на криптовалюті не згас, а для деяких така сума є лише частиною від доходу обміну і торгівлі криптою. Популярність і дорожнеча біткоіна і Ефіріума призвело до того, що більшість намагається обміняти свої гроші на валюту, дорогоцінні метали або вивести в готівку кошти. Зараз є кілька способів обміняти USDT на карту в Україні:

  1. Онлайн обмінники кріптовалюти. Тут курс обміну залежить від декількох факторів, тому може трапитися так, що при заповненні форми обмінний курс встиг змінитися. Оновлення відбувається автоматично кожні 8 секунд. Хоча, тут все одно залишаються найвигідніші курси, безпека обміну, швидке і автоматичне проведення платежу і велика кількість агентів.
  2. На біржах можна не тільки обмінювати USDT, але і торгувати активами криптовалюти. Якщо вчасно встигнути, то людина з малою сумою можє перетворитися в багатія. Однак, щоб не програти на біржі все, необхідно знати правила, вміти аналізувати і складати прогноз на криптовалюту. Тільки при ретельному продумуванні можна добре заробити на біржі.
  3. Можна скористатися послугами електронних платіжних систем, наприклад Payeer, Perfect Money, PayPal. Тут конвертація валюти здійснюється автоматично, а за допомогою системи можна ще оплатити послуги, поповнити мобільний рахунок, оплатити покупки та багато ін. До речі, деякі системи можуть випускати власні дебетові карти для оплати в магазинах і терміналах.
  4. P2p обмін являє собою угоду між двома людьми: один бажає продати і складає ордер на певну суму, а другий бажає це купити.Перевагою даного способу є відсутність відсотків за послуги посередників. Проводити чесні угоди допомагає сервіз Binance.

Крім класичних способів, існують ще Альтернативні джерела. Яким з них скористатися, вирішуєте ви самі, головне повністю вивчити правила і умови обмінів.