Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Де можна замовити та придбати сувенірну та брендовану продукцію: корисні поради

Сувенірна продукція з логотипом компанії та іншими характерними прикметами є важливим засобом завоювання репутації та просування популярності. Для виготовлення подібних товарів варто залучати перевірених фахівців і фірми, що мають відповідне обладнання.

Особливості компанії

Однією з організацій, що пропонує такі послуги, є товариство «ASAP Service», що працює на даному ринку вже тривалий час. Серед товарів, на які можна наносити брендовані написи, зображення виділяють:

  1. Посуд, включаючи термоси та термокухлі, пляшки для пиття та інші предмети подібного типу.
  2. Пледи, килимки, одяг та іншу продукцію з тканини. Можна замовити рушники на https://www.asapservice.com.ua/catalogue/tekstyl/rushniki/ з будь-яким зображенням чи текстом.
  3. Канцелярські товари включають ручки, щоденники.
  4. Поліграфічну продукцію будь-якого типу.
  5. Сумки, валізки, рюкзаки, парасольки.
  6. Електронні прилади, інструменти.
  7. Спортивні товари.

Також можна вибрати предмети та матеріали, що використовуються у повсякденній діяльності компанії, вироби, які люди беруть із собою на відпочинок. Іншими словами, брендована продукція може охоплювати усі сторони життя та діяльності людини.

Переваги

Найважливішою особливістю продукції «АСАП Сервіс» є їх багатоплановість та можливість підібрати товар під будь-якого користувача. Можна створювати брендовану продукцію корпоративного призначення, або індивідуальних споживачів, де створювати написи, зображення орієнтовані особистість людини.

Можна обрати рушники на сайті з ім’ям або датою народження, подарувати футболку або блокнот з написами, зображеннями, що враховують конкретні особливості, пов’язані з їх власником.

Пропонується необмежений тираж брендованої продукції, де враховуються всі побажання замовника. Фахівці компанії вислуховують будь-які пропозиції, складають проект та надають його у готовому вигляді клієнту. Після внесених правок та схвалення, приступають до роботи, де контролюється кожна деталь процесу.

Завдяки досвіду, знанням і розумінню всіх особливостей рекламно-сувенірної продукції, можна отримати оригінальний виріб, що запам’ятовується. За бажанням клієнта можна виготовити зразок товару, щоб протестувати його у реальному використанні.

Доставка замовлення здійснюється безпосередньо клієнту, термін виконання найкоротший з повним дотриманням параметрів якості виробів.