Де у Львові можна замовити евакуатор: корисні поради

Іноді автотранспорт теж доводиться транспортувати. Машина може зламатися посеред дороги, може серйозно постраждати в ДТП або через нещасний випадок (падіння дерева як приклад). Буксирувати її не завжди безпечно, і така можливість теж випадає не кожен раз. Допомогти можуть послуги евакуатора.

Опис

Як працюють послуги евакуатора на https://evakuator-lviv.com? Ви замовляєте Евакуатор, залишивши заявку або зателефонувавши по телефону. Техніка приїде за вказаною адресою, занурить машину, відвезе її до потрібного місця і вивантажить. Весь комплекс заходів-єдина послуга, а не набір окремих. Евакуатор закріплює автомобіль надійно, рухається з постійною невеликою швидкістю, строго дотримується правил ПДР, так що транспорт доїжджає до місця в повній цілості.

Власник авто повинен пред’явити документи на машину — довести, що транспорт належить йому. Є й інші умови. З автомобіля доведеться забрати цінні речі і документи, вікна потрібно закрити, а двері заблокувати. Всередині під час руху не повинно бути людей або домашніх тварин.

Перевага

Евакуатор-єдиний надійний спосіб доставити потерпілий автомобіль до автосервісу або стоянки. Інші способи транспортування чреваті всілякими проблемами. Тільки Евакуатор може гарантувати, що автомобіль не отримає додаткових пошкоджень і збереже початковий стан. Тому їх використовують не тільки для перевезення машин не на ходу, але і для доставки нового транспорту — щоб не збільшувати даремно Пробіг.

Евакуювати можна не тільки легкові автомобілі. Евакуатор впорається і з позашляховиками, і з мікроавтобусами. Спеціальна модель здатна перевозити вантажівки і автобуси. Можлива і перевезення спецтехніки. «Евакуатор Львів» впорається з будь-яким транспортом! Є власний парк техніки, який підтримується у відмінному стані і радує різноманітністю.

Присутні додаткові послуги, органічно доповнюють основну. Можна замовити самохідний кран-маніпулятор, скористатися послугами трала і навіть забронювати особливий транспорт для габаритних вантажів. Можна замовити евакуацію до конкретного часу:» Евакуатор Львів » буде на місці в зазначену годину і попередить про подачу машини. Компанія готова на виїзди по всьому Львову і навіть Львівській області. Евакуатор може виїжджати навіть в інші області України! Буде потрібно більше часу, але доставка не менш надійна.