Головні переваги хімічних засобів від Karcher: чому варто їх використовувати

«Все необхідне — від одного постачальника». Керуючись цим принципом, німецький концерн Karcher пропонує своїм споживачам не тільки найкраще прибиральне обладнання та всіляке приладдя до нього, а й широку гамму миючих, чистячих та спеціальних хімічних засобів власної розробки та виробництва.

Незважаючи на те, що на ринку достатньо пропозицій від фірм-виробників та постачальників, що спеціалізуються тільки на виробництві хімічної продукції, застосування хімічних засобів від Karcher є кращим з багатьох причин. Наша компанія використовує ці ефективні засоби для хімчистки диванів у Львові, крісел, ковроліну, килимів та матраців.

Згідно зі статистикою, приблизно третина життя людина проводить в умовах будинку і, очевидно, життєдіяльність не проходить безвісти для м’яких меблів, килимів та інших предметів інтер’єру з тканини.

Некваліфіковане самостійне чищення не тільки не дасть необхідний результат, але також може завдати серйозних пошкоджень матеріалу та шкоди здоров’ю (травми, опіки).

Професійна хімчистка м’яких меблів дає виключно якісний результат без втрати якості матеріалу, так як при чищенні диванів та хімчистці матраців та будь-яких інших м’яких меблів використовується спеціальне обладнання та засоби очищення.

Швидше за все у Ваших м’яких меблів з часом виявилися такі проблеми все відразу або ж частина з них:

 1. Непрезентабельний зовнішній вигляд.
 2. З’явилися плями та розлучення.
 3. З’явився неприємний запах.
 4. сліди діяльності дітей та тварин.
 5. За пару років тканина вже затерлася.
 6. Плями від води, соку, чаю.
 7. жирні плями від рук, їжі.
 8. брудні підлокітники та сидічки.

І як результат: соромно запрошувати людей до будинку, і боляче дивитися самі на меблі. А деякі навіть не знають про те, що є вирішення таких проблем, це хімчистка м’яких меблів вдома!

Переваги способу хімчистки вдома.

 1. Ви можете персонально контролювати весь процес хімчистки меблів: від початку до кінця у себе вдома.
 2. Зробивши чистку дивана з ранку, ви вже надвечір отримуєте готовий до використання диван.
 3. Ми працюємо лише сертифікованою хімією німецького виробництва, яка є гіпоалергенною та нетоксичною для людини.
 4. Професійна спеціалізована техніка Karcher забезпечить ефективність процесу хімчистки м’яких меблів вдома.
 5. Видалення кліщів, бактерій та інших біологічно небезпечних організмів.
 6. Відсутність неприємних запахів.
 7. Видалення плям.
 8. Відповідальний підхід.

Результат: ваш диван набуває фактично первісного вигляду

Технологія чищення, обладнання, що застосовується.

Перш ніж розпочати процес хімчистки м’яких меблів, необхідно провести підготовку меблів, звичайним вакуумним чищенням пилососом: видаляється велике сміття, шерсть, мінімізується кількість пилу та інших сторонніх частинок.

Далі визначається тип тканини і відповідно йому готується необхідний хімічний розчин, який наноситься на м’які меблі. Спеціальний екстрактор під тиском промиває тканину чистою водою та прибирає бруд та нанесену хімію.

Плями, що залишилися після первинної хімчистки, видаляються спеціальним засобом для виведення плям і знову промиваються чистою водою.

За потреби усувається неприємний запах.

Весь процес хімчистки м’яких меблів займає приблизно 2:00. Час може бути змінено залежно від габаритів та складності ситуації.

Також рекомендується після хімчистки дивана, чищення матраца, дати випаруватися незначним залишкам вологи протягом 6-7 годин.