Корисні поради щодо пошуку адвоката з питань ДТП: куди звернутися

Кожного року в Україні реєструється кілька тисяч дорожньо-транспортних пригод. Більшість з них доволі легкі, без сильного пошкодження транспортного засобу або нанесення шкоди здоров’ю людини. Однак в ряді ситуацій задля отримання повноцінного відшкодування моральних або матеріальних збитків необхідно звернутися до юристів. Адвокат з питань ДТП в Києві може вчасно виїхати на місце подій, проконсультувати клієнта з приводу його подальшої поведінки, супроводжувати на кожному етапі розгляду справи.

Як знайти дійсно хорошого спеціаліста? Ми підготували корисні поради пошуку юриста з питань ДТП.

Шукайте адвоката з великим досвідом

Юристи працюють у різноманітних галузях, займаються як розлученнями, так і питаннями купівлі або продажу нерухомості, оформлення спадку, складання позовів про відшкодування ушкоджень тощо. Однак задля того, аби вирішити на вашу користь справу, пов’язану з дорожньо-транспортною пригодою, необхідно шукати адвоката, який спеціалізується конкретно на цій галузі права.

Особливо якщо мова йде про подальшу роботу зі страховими компаніями. Вони вміло маніпулюють договором і часто відмовляють у відшкодуванні клієнтам, навіть якщо ті повноправно претендують на матеріальну компенсацію. У такому разі супровід юриста стане в нагоді. Обов’язково вивчить послужний список адвоката. Зверніть увагу на:

 • юридичну фірму та її репутацію;
 • відгуки про роботу адвоката від його колег та клієнтів;
 • кількість задоволених позовів та позитивних відгуків;
 • кількість негативних відгуків та невдалої співпраці з юристом;
 • проходження додаткового навчання та підвищення кваліфікації.

Запишіться на консультацію

Перш ніж укладати договір з адвокатом з питань ДТП, можна домовитися про консультацію. Перше відвідування юристів зазвичай або безкоштовне, або дешевше за подальші послуги фахівця. Під час консультації ви зможете:

 • обсудити вашу справу;
 • поставити юристові усі питання, які вас цікавлять;
 • розказати детально про усі події, що відбулися на місці аварії;
 • надати весь перелік документів на вивчення;
 • обговорити цінову політику фахівця та остаточну вартість послуг;
 • узгодити розмір матеріальної компенсації, яку ви хочете отримати від страхової компанії або іншої сторони аварії.

Обов’язково звертайте увагу на якість надання послуг, а також атмосферу, яка панує під час спілкування з юристом. Спеціаліст має надавати відповіді на усі ваші запитання та бути відкритим до діалогу, спілкуватися з вами не юридичними термінами, а так, щоб вам були зрозумілі усі подальші дії та загальна стратегія ведення справи.

Звертаючи увагу на усі ці аспекти, ви зможете знайти адвоката з питань ДТП, співпраця з яким дозволить вам отримати бажані результати. Більш того, у разі правильного складання позову усі витрати на юриста (якщо справу виграли ви) відшкодовує інша сторона.