Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Корисні поради щодо вибору кавомашини для бізнесу: якою вона має бути

У продажу можна знайти різноманітні моделі професійних кофе машин для власного бізнесу. Вони дозволяють отримати ароматний та смачний напій. Якісні кавомашини для бізнесу дозволять вам задовольняти потреби клієнтів. Роздивимося поради, що стосуються їх вибору, більш детально.

Вимоги до професіональної кавомашини

Щоб не здійснити помилку, потрібно пам’ятати про важливі вимоги до професійного обладнання:

  1. Металевий корпус. Прилади, що виконані з високоякісного металу, будуть слугувати максимально довго. Інтенсивність експлуатації кавомашини при цьому не грає важливої ролі.
  2. Холдер. Обирайте пристрої, що виконані з нержавіючої сталі. Доглядати за ними буде легко, вироби зносостійкі, слугують довго.
  3. Бойлер. Він підтримує безперебійну роботу професійної кавомашини. Бойлер дозволяє готувати еспресо, кип’ятити воду, збивати молоко у один і той же час. Щоб обрати бойлер необхідного обсягу, орієнтуйтеся на кількість клієнтів. Чим їх більше, тим просторішим повинен бути резервуар.
  4. Помпа. Виносні помпи дуже зручні у питаннях використання.
  5. Індикатори та датчики. Вони потрібні для того, щоб пристрій не перегрівався та не виходив з строю раніше часу.
  6. Електричній підігрів. Ця опція дозволяє подавати каву клієнтам у теплому посуді.

Як ви бачите, критеріїв вибору професійної кавомашини дійсно багато. Варто прийняти їх до уваги, щоб вкласти власні гроші у вигідну покупку.

Різновиди кавомашин для власного бізнесу

Ви можете придбати обладнання різноманітних видів. Роздивимося особливості техніки більш детально, щоб ваша кав’ярні:

  1. Напівавтомат. У відсік викладають молоті зерна для приготування однієї порції кави. Такі моделі обирають лише у тому випадку, якщо у закладі дуже мало відвідувачів. У інших ситуаціях обладнання не впорається з великим потоком клієнтів.
  2. Автоматичні кавомашини. Прилади будуть готувати напій самостійно. Вам достатньо просто додати необхідні інгредієнти, підібрати режим та натиснути на кнопку «Старт». Пропорції компонентів ви можете обирати самостійно. Є функція автоматичного очищення, тому відходи не будуть засмічувати дороге обладнання.
  3. Комбіновані кавомашини. Вони максимально функціональні, передбачено багато різних рецептів кави. Ви можете компонувати зерна, щоб отримати оригінальні напої. Рівень продуктивності обладнання сягає 600 чашок кави за день.

Придбайте кавомашину у офіс, щоб вашим співробітникам було комфортно. Варто обирати моделі обладнання від перевірених виробників, адже шкодувати про своє рішення вам не доведеться!