Корисні поради щодо вибору килима для вітальні: на які нюанси звернути увагу

У спеціалізованих магазинах пропонують різноманітні варіації на тему килимів для вітальні. Покупцям можна обирати серед сучасних моделей або зробити вибір на користь східних мотивів. Килими, розташовані вдома додають затишної атмосфери та забезпечують необхідно звукоізоляцію, особливо в квартирах.

Як обрати килим?

Вірно обраний килим, зробить кімнату затишною та стане невід’ємною частиною інтер’єру. Аби купити гарний килим, слід дотримуватися деяких правил. А саме:

  1. Не слід купувати занадто великий килим, на площу усього простору.
  2. Розташовувати килим найкраще поряд з диваном.
  3. Створити неймовірну атмосферу допоможуть вироби з візерунками.
  4. У разі, якщо вітальні також використовується у якості їдальні, слід придбати килим, на якому помістяться всі стільці, навіть при відсуванні від столу.
  5. Яскраві вироби допоможуть підкреслити індивідуальний стиль господаря та неординарне рішення у інтер’єрі.
  6. Висота та густота ворсу залежить від уподобань власника. Хоче він отримати практичний килим з невеликим ворсом або елегантний та романтичний з високим ворсом.
  7. Матеріал виробу також буває найрізноманітніший (джгут, шовк, вовна, бавовна або віскоза). Вибір залежить від бажання купити виріб з натурального матеріалу чи синтетичного. А також фінансової можливості господаря, так як синтетичні значно дешевші.

Рекомендації

Часто, за допомогою килима, вдається зробити зонування у кімнаті, підкреслити елемент декору або просто створити затишок. Бажаючи позбутися банального інтер’єру, оберіть килим нестандартної форми, наприклад, овальної чи округлої.

Запам’ятайте, що колір килима повинен бути на декілька тонів світліший чи темніший ніж диван, розташований у вітальні. Це сприяє створенню контрастного сприйняття дизайну. Якщо у вітальні усі меблі одного кольору, рекомендується створити яскраву пляму у вигляді килима. Світлий килим дозволить візуально збільшити розміри кімнати. Темні відтінки килимів не створюють уяву про розширення простору, однак вони найбільш практичні у побуті та у тих сім’ях, де є малі діти.

Сьогодні представлені різноманітні килими для вітальні. Вони відрізняються формою, кольором, складом матеріалу та інше. Лише від вподобань покупця, буде залежить який килим буде прикрашати його житло, з креативним дизайном чи класичний, який навряд чи колись набридне.

Поделиться: