Корисні поради щодо вибору штучної ялинки: якою вона має бути

За останні роки особливо поширеними стали штучні ялини. На відміну від живого дерева, штучне володіє тривалими експлуатаційними властивостями і характеризується безпекою, що особливо важливо для алергіків і для сімей з маленькими дітьми. Проте, щоб купити штучну ялинку високої якості, необхідно знати основні правила її вибору.

Колірний відтінок

Купуючи штучне дерево, особливу увагу слід приділяти його кольору. Якщо ви дотримуєтеся класичних кольорів, тоді вам слід вибирати ялину, виконану в насичених зелених тонах. Але, якщо ви прихильність чогось неординарного, можна підібрати виріб, виконаний в інших колірних відтінках, наприклад, в білому кольорі.

Тип фіксації гілок

Купівля штучної ялини здійснюється не на один рік. Отже, коли ялина буде забиратися для зберігання, її гілки будуть складатися і упаковуватися. Саме тому вони повинні бути надійно зафіксовані.

Кріплення гілок на ялинку може здійснюватися декількома способами:

  1. Використовуючи отгибающуюся дріт.
  2. Застосовуючи спеціальні гачки.
  3. Дотримуючись шарнірного способу фіксації.

Особливо зручний для зберігання метод кріплення з гачками. В такому випадку ялинка не займає багато місця.

Тип їли

Особливо важливий зовнішній вигляд дерева. Вибираючи ялину, необхідно відштовхуватися від особистих переваг, від розмірів приміщення, де вона буде встановлена.

Сучасні виробники пропонують кілька типів штучних ялин:

  1. Класична, виконана, дотримуючись А-силуету — ялина, максимально наближена до природного вигляду дерева, що володіє нерівними кронами, пишною «спідницею» і волохатими гілками.
  2. Компактна — модель, що характеризується звуженістю до низу. Голки такої їли володіють достатньою довжиною, а її пишність досягає максимального показника.
  3. Вузька — новорічна ялина, оснащена густими гілками з короткими голками.
  4. Нестандартна — модель ялинки, виконана з дерева або металу і володіє оригінальним виглядом, наприклад, ялинка може бути представлена у вигляді свічки на ніжці.

Матеріал виробництва

Від матеріалу, з якого виконано дерево, буде залежати природність його зовнішнього вигляду. Сучасні виробники пропонують моделі, виконані з декількох матеріалів – ПВХ, волосіні, або виконані за допомогою лиття.

Перша модель вважається найбільш затребуваною і менш дорогою, друга зовні нагадує сосну і характеризується високою пухнастістю, а третя найбільш реалістична і дорога.