Основні правила організації процесу ведення обліку з виробництва

Програмне забезпечення дозволяє вирішити різні ролери. Головне — поставити правильне завдання та знайти відповідний інструмент. Якщо вас цікавить облік товарів, і ви втомилися гуглити «програма для розрахунку собівартості» та «облік виробництва», придивіться до Huge Profit.

Опис

Huge Profit – CRM для малого бізнесу. CRM — це система управління взаємодіями з клієнтами, що автоматизує багато аспектів роботи. Не секрет, що молодих підприємців багато, а контролювати процеси та вести облік важко. Потрібен досвід, набратися якого бізнесмени не встигають. Але Huge Profit все зробить сам. Він знизить навантаження з керівника та допоможе у бухгалтерській звітності.

Облік виробництва (облік виробництва продукції) є важливим для будь-якого бізнесу. Він дає змогу відстежувати фінансові показники, стежити за виробничим процесом. З Huge Profit інформація, що надходить із різних джерел, систематизується і постає у зрозумілому вигляді. Ви контролюєте не лише кількість товарів та їх вартість, але навіть собівартість продукту. Можете порівняти ціни від різних постачальників та підібрати найвигідніший варіант.

Huge Profit призначений для малого бізнесу. Середнім і великим підприємствам не підійде, оскільки працює з іншим масштабом. Якщо є складні виробничі процеси, також доведеться вибрати іншу CRM. Але для новачків у бізнесі Huge Profit – чудовий варіант.

Переваги

Головний плюс Huge Profit – можливість безкоштовного підключення. Існують і платні тарифи (до речі, вартість досить низька), але для малого бізнесу підходить і безкоштовний варіант. Ви отримуєте доступ до всього потрібного функціонала, а платити не доведеться. Дуже зручно, особливо спочатку, коли кожна копійка на рахунку.

Система робить бізнес-процеси по-справжньому зручними. Вона автоматизує роботу із клієнтами, дозволяє працювати з доставкою. Облік товарів гранично простий, проте витрати записуються.

Дані зберігаються у хмарі – жодний вірус їх не дістане. Huge Profit відрізняється високою надійністю. Він дотримується анонімності клієнтів і не вимагає реквізитів компаній — вводити їх ви можете самі. Уся інформація надійно шифрується.

Huge Profit дозволяє контролювати гроші. Ви можете підключити кілька рахунків, різні формати оплати (готівка, картки, кредити та багато іншого). Чи часто працюєте з іноземцями? CRM підтримує усі основні валюти.