Основні відомості про діяльність компанії Horeke: що потрібно знати

Сьогодні відкрити бізнес одночасно простіше і складніше, ніж раніше. Простіше через те, що сучасні технології спрощують і автоматизують багато процесів. Складніше-адже в цьому доводиться розбиратися. Для прикладу варто подивитись сайт Horeker, компанії, яка і займається подібною автоматитизацией. Це призначена для їдалень і подібних закладів POS-система.

Поняття

POS-система-комплект обладнання, призначений для організації касового місця. Цей набір-сучасний аналог касового апарат. Л Лі, пов’язані з продажами, знають, що сьогодні продають за допомогою онлайн-каси — інструменту, що зберігає дані про всі продажі і відправляє їх по Інтернету в податкові органи. POS-система дозволяє заодно автоматизувати багато процесів.

Основа системи-фіскальний реєстратор. Невеликий прилад друкує чеки і зберігає міститься на них інформацію. Є POS-комп’ютер-модифікований ПК, на якому стоїть специфічне програмне забезпечення для касових операцій. Моноблоки і окремі системні блоки з моніторами використовують приблизно нарівні. У комплект обов’язково входить особлива програмована клавіатура зі специфічною маркуванням. Обладнання обов’язково реєструється в наглядових органах і відповідає законодавчим нормам. Часто POS-система містить додаткові елементи. Це картрідер, сканер штрих-кодів, ваги, дисплей для покупця, грошовий ящик.

Гідність

Horeker-POS-система зі зрозумілим інтерфейсом і повним функціоналом. Розібратися в ній нескладно — на навчання співробітників не піде багато часу і коштів. Хорекер дозволяє працювати навіть без Інтернету: при наявності Джерела живлення він зберігає дані, а коли мережа повертається, відправляє їх. У поточних українських умовах це особливо зручно. Але обладнання не просто зручне-його легко налаштовувати. Можна підключати додаткові пристрої, призначати співробітникам різний рівень доступу, складати власні калькуляційні карти.

POS-система дозволяє спростити багато процесів. Щоб пробити чек, досить натиснути на пару кнопок. Контроль товарів і дій співробітника теж присутній. Власник завжди в курсі ситуації.

Не самий очевидний плюс Horeker-одержувана вигода. Справа в тому що обладнання в комплекті дешевше, ніж його компоненти окремо. Намагаючись зібрати POS-систему самостійно, ви неминуче переплатите. А з Хорекер ви отримаєте надійне техобслуговування, яке теж коштує грошей.