Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Особливості встановки кондиціонерів та декілька корисних порад

Зараз для створення відповідних кліматичних умов застосовуються сучасні та багатофункціональні кондиціонери.

До їхнього складу входять кілька блоків, частина з яких розташовується всередині, а частина — зовні. Але щоб кондиціонери Рівне прослужили максимально довго, потрібно правильно виконувати їх установку.

Особливості встановлення внутрішніх блоків

Щоб забезпечити ефективну роботу всієї системи кондиціювання, слід спочатку провести грамотний монтаж внутрішнього блоку. Для цього слід дотримуватись ряду правил.

  1. Приступати до встановлення можна перед проведенням ремонтних заходів. Це дозволить прокласти всі необхідні комунікації з мінімальними витратами.
  2. Дуже важливо дотримуватись відстані від стелі, від стін. Для того, щоб їх правильно визначити, потрібно враховувати рекомендації та поради від виробників.
  3. Фахівці не радять проводити установку внутрішнього блоку Рівне Комфорт у спеціальних нішах або ж за жалюзі, за шторами. Все тому що це негативно вплине на процес циркуляції свіжого повітря.
  4. Заборонено розміщувати кондиціонер над меблями. В іншому випадку, створювати відповідні кліматичні умови у приміщенні.

Для того щоб запобігти ймовірності накопичення конденсату, потрібно розташовувати внутрішній блок у певному положенні.

Правила монтажу зовнішнього блоку

У процесі проведення установки зовнішнього блоку системи кондиціювання слід виявляти обережність та акуратність. І в цьому випадку використовується ТОП правил, якими необхідно оперувати у процесі.

  1. Вибираючи кріплення для монтажу, потрібно орієнтуватися на запас міцності. Він повинен перевищувати встановлену вагу обраного обладнання приблизно в 2 рази. Для цього досить часто застосовуються якісні анкерні болти.
  2. Встановлювати зовнішній блок стоїть на поверхню, яка попередньо підготовлена. Не варто фіксувати пристрій на стіну, яка поступово занепадає. Все тому, що у процесі зовнішній блок може впасти.
  3. Зовнішній блок необхідно фіксувати до матеріалу, який використаний для будівництва будинку чи об’єкта. Прикріплювати його до оздоблювального шару заборонено.
  4. Обов’язково між стіною та зовнішнім блоком має бути відстань (близько 10-15 см).

Тільки при обліку перерахованих вище правил і вимог можна забезпечити нормальне використання.