Перелік найбільш популярних видів коньяку: який спробувати та чому

Ви шукаєте елітний алкогольний напій для застілля? Хочете приємно здивувати гостей своїм умінням вибирати спиртне? Тоді варто замовити коньяк на abkdnipro.com, адже саме такий напій подобається багатьом людям. Існує чимало сортів спиртного, тому потрібно вміти робити правильний вибір.

VS

Це молодий, а також дуже легкий коньяк. Його витримують в бочках з дуба не менше двох років. Напій має приємний світло-золотистим відтінків. Смак коньяку солодкуватий, в ньому відчуваються нотки ванілі і фруктів. Післясмак спиртного м’який і гладкий, тому воно ідеально підходить для приготування десертів і різних коктейлів.

VSOP

Ви можете купити коньяк цього сорту, який вважається більш старшим і більш насиченим. Витримують такий напій до чотирьох років. Відтінок коньяку бурштиновий, смак насичений і складний. Присутні нотки дуба, прянощів і фруктів. Післясмак коньяку тривалий, вживати його краще з льодом або ж в чистому вигляді.

XO

Коньяк купити такого сорту воліють багато людей. Напій вважається дуже насиченим і старим. Його витримка досягає шести років, відтінок темно-бурштиновий. Смак коньяку володіє карамельними і шоколадними нотками, відчуваються прянощі. У напою теж тривалий післясмак. Справжні знавці вишуканого коньяку нерідко вживають його з сигарою.

Hors d’age

Ексклюзивний коньяк з витримкою до десяти років. Відтінок напою варіюється від бурштинового до махагони. Смак спиртного складний і дуже глибокий, а післясмак дуже довгий. Вживати напій можна в чистому вигляді або ж в якості дижестива, тому ви маєте право самостійно зробити вибір. Досвідчені дегустатори рекомендують саме цей сорт коньяку, якщо раптом у вас попереду важлива ділова зустріч, і ви вирішили накрити стіл для бізнес-партнерів.

Blends

Це суміш різних сортів коньяку, які витримують протягом різної кількості років. Смак і аромат напою насичені, тому ви не пошкодуєте, зробивши вибір на його користь. Молодші сорти коньяку будуть м’якими, післясмак не дуже тривалий. А ось більш старі сорти напоїв порадують глибиною смаку, поєднанням в ньому різних ноток.

Замовте коньяк в перевіреному місці, щоб отримати дійсно якісний і смачний напій. Він подарує задоволення, застілля пройде на «відмінно». Уважно вивчайте характеристики сорту коньяку, щоб вкласти власні гроші в дійсно вигідне придбання. Вартість такого напою не може бути занадто низькою, бо це підробка!