Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Переваги використання декору з гіпсу для оформлення фасаду будинку

Будинок має бути красивим і всередині, і зовні. Для більшої декоративності фасади штукатурять, фарбують, обшивають деревом чи сайдингом. Цікавий і дуже давній спосіб декору – гіпсова ліпнина. Вона відмінно поєднується з більшою частиною стилів і надає будівлі особливий вигляд.

Переваги

Гіпс – дешевий матеріал. Гіпсовий фасадний декор у Львові коштуватиме недорого. Дешевше тільки пінопласт, але ліпнина з нього недовговічна і не дуже гарна.

Технологію перевірено часом. Важко сказати, коли саме почали використовувати гіпсову ліпнину, але її застосовують тисячоліттями. Гіпс — вибір тих, хто віддає перевагу надійності.

З гіпсу можна відрізняти будь-які форми. Якщо з іншими матеріалами доведеться задовольнятися типовими варіантами, то єдине обмеження — ваша фантазія. Гіпсовий декор Ermitage Decor буває абсолютно будь-яким.

Виглядає ліпнина добре. Вона підходить до різних стилів і надає будинку по-справжньому парадний вигляд. Рельєф виглядає ошатно і привертає увагу.

Окрім того Ermitage Decor виробляє декор для фасадів з бетону. На сайті ви знайдете великий асортимент різних виробів для вашого будинку за доступною ціною.

Особливості

Гіпс добре вбирає вологу. У районах із великою кількістю опадів застосовувати гіпсовий декор не варто: він швидко зіпсується. В інших випадках достатньо захистити поверхню. Підійдуть лаки, віск, захисні фарби. Заодно захист виступить як додатковий декор і зробить ліпнину ще красивішою. Пам’ятайте: задню поверхню (яка звернена до стіни) не покривають захистом.

Вага у гіпсового декору велика. Зрозуміло, ліпнина із справжнього та штучного каменю важча, але й гіпс пушинкою не назвеш. Тому вона не підходить для деяких типів стін. Фасад має бути досить міцним, щоб витримати вагу декору.

Чисто візуально з дерев’яними поверхнями гіпс поєднується погано. Тут більше підійде дерев’яний декор.

Монтаж

Гіпсову ліпнину монтують у суху ясну погоду та при хорошому освітленні. Основа повинна бути сухою та рівною. Такий декор – фінальна стадія оздоблення, і його кріплять, коли інші роботи завершені.

Зчеплення матеріалу з бетоном та цементною штукатуркою не надто гарне. Краще штукатурити гіпсовими сумішами.

Спочатку фасад треба розмітити. Для цього варто додати до нього макети деталей або самі елементи ліпнини. Далі потрібно вилучити невеликий шар штукатурки, щоб вироби трималися краще, а стики стали по-справжньому непомітними.

Гіпсовий декор приклеюють за допомогою гіпсового ж розчину або спеціального клею. Найважчі елементи додатково фіксують дюбелями та шурупами.