Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Покрокова інструкція з відновлення інформації на жорсткому диску

Сучасні жорсткі диски кожного року додають у ємності, швидкості, компактності. Але ніхто не застрахований від втрати даних, що на них зберігаються. Процес відновлення інформації з жорсткого диску можливий, якщо користуватися перевіреними способами. Роздивимося кожний з них більш детально.

Якими програмами можна користуватися на практиці?

Ви можете знайти багато різних програм для відновлення інформації з жорсткого диску. Серед них:

  1. Recuva. Це популярна безкоштовна програма, що дозволяє відновити інформацію. В особливості ефективно вона відновляє ті дані, що минули корзину. Відновити можна абсолютно усі типи файлів.
  2. DMDE. Це кросплатформенна програма для відновлення, копіювання у резерв та змінення інформації. Вона може витягнути дані з тих жорстких дисків, що було деформовано. Ви легко відновите і цілі розділи, які не визначаються через псування основної інформації. Це дуже важливо, якщо мова йде про пошкоджений диск з робочими файлами.
  3. R-studio. Це потужний програмний комплекс відновлюваних інструментів, що дає можливість врятувати дані зі всіх типів носіїв. Це стосується навіть глибоко пошкоджених даних. Ця програма врятує, якщо усі варіанти, що перераховані вище, не допомогли.

Зверніть увагу на ці популярні програми. Вони дозволять швидко відновити втрачені дані, запобігти видаленню важливої інформації.

Правила відновлення інформації на жорсткому диску

Потрібно прийняти до уваги декілька важливих правил, щоб впоратися з завданням:

  • місцем зберігання тих об’єктів, що були відновлені, не може бути розділ, який використовується для зчитування інформації;
  • варто займатися процесом відновлення даних одразу ж, тому що це підвищує шанси на успіх;
  • якщо дозволяє програма, створіть віртуальний образ розділу, на якому знаходяться необхідні вам дані;
  • якщо відновлення стосується фізичного носія, старайтеся впоратися з завданням за один сеанс, адже кожна нова спроба приводить до невдачі.

Завдяки цим правилам вам вдасться відновити втрачену інформацію без зайвих складнощів. Обов’язково дійте оперативно, щоб не позабути про дані назавжди.

Дізнайтеся більш на https://epos-recovery.com.ua/ про відновлення інформації на жорсткому диску. Якщо ви боїтеся лізти до програми самостійно, краще звернутися за допомогою до справжніх фахівців. Вони допоможуть швидко розібратися зі всіма виниклими проблемами!