Різновиди електричних авто та правила їх вибору: чим керуватися

Електричні автомобілі є сучасними засобами пересування.

Вони дозволяє скоротити викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин, які характерні традиційним транспортним засобам. Сучасні автоконцерни пропонують різні типи електричних автомашин. Спеціалізований автосалон електричних авто на нашому сайті дозволяє ознайомитися з основними пропозиціями ринку.

Основні різновиди

Сучасний ринок пропонує повністю електричні моделі, які прийнято назвати BEV.  Ці автомобілі працюють виключно на електричній енергії, що зберігається в акумуляторах. Вони не мають двигуна внутрішнього згоряння і не використовують бензин або дизельне паливо. Популярними моделями таких машин є:

  • VW ID.4 Pro;
  • Audi Q4 E-tron;
  • Byd Song+.

Існують також плагін-гібридні автомашини, які мають як електричний двигун, так і двигун внутрішнього згоряння. Вони працюють, як на електричній енергії, так і на паливі. Акумулятори заряджаються від мережі, а також від енергії, що виділяється під час руху. Особливою популярністю користуються гібридні моделі. На відміну від плагінних гібридів, гібридні автомобілі не можуть бути заряджені з розетки. Вони використовують електричний двигун у поєднанні з двигуном внутрішнього згоряння для поліпшення економії палива. Акумулятори в гібридних автомобілях заряджаються під час руху і при гальмуванні. Такими моделями є:

  • Toyota Prius;
  • Honda Accord Hybrid;
  • Ford Fusion Hybrid.

Як вибрати?

При виборі електромобіля необхідно звернути увагу на дальність поїздки, а також на зарядну інфраструктуру.  Повністю електричні автомобілі мають меншу дальність поїздки в порівнянні з гібридними автомобілями. Хоча електричні автомобілі можуть бути дорожчими при покупці, вони більш економічні в експлуатації.

Різні моделі призначені для різних цілей. Вибрати слід автомобіль, який відповідає особистим потребам і стилю життя. При виборі електричного автомобіля обов’язково потрібно звернутися до професіоналів і знайти оптимальний варіант. Вони допоможуть правильно визначитися з вибором, так як такі моделі з’являються на ринку недавно і багато автолюбителів навіть можуть не розібратися в їх характеристиках і робочих вузлах. Різноманітність моделей дозволить кожному, в кінцевому підсумку, зробити оптимальний вибір.