Різновиди електричних зубних щіток від Oral-B: яку обрати та чому

Проблеми з зубами це вкрай болісно, неестетично і дорого. Всім відомо, що справжній ключ до здоров’я порожнини рота – правильна щоденна гігієна. Важлива регулярність і техніка чищення, і істотно допомогти може просунуте обладнання.

Якщо ви стурбовані тим, як не запустити стоматологічні проблеми, вас повинна зацікавити електрична зубна щітка Oral-B на https://dentalman.com.ua/elektrichni-zubni-schitki, маркетплейсі або в інтернет-магазині побутової техніки.

Чим електрична зубна щітка краще альтернатив?

Може здатися, що переплачувати за спеціальний гаджет для такої рутинної процедури дурість, але фахівці відзначають високу ефективність електричних щіток. Ручну з нею зіставити не можна. Головка здійснює швидкі обертальні рухи за рахунок мотора. Залежно від моделі це може бути також вібрація, пульсуючі рухи. Така чистка забезпечує ретельне видалення нальоту, в тому числі з важкодоступних проміжків. При цьому більшу частину роботи виконує саме гаджет, від користувача не потрібно перенапружувати руку, менше спокуса перестаратися з тиском і пошкодити щетинками емаль або ясна. Тимчасові витрати на гігієнічну процедуру значно знижуються.

Головки у щіток кричав-Бі знімні. Їх можна і потрібно регулярно міняти, в тому числі підлаштовуючи таким чином параметри щітки під стан ротової порожнини відповідно до рекомендацій стоматолога. Плюс одну електричну рукоять з індивідуальними насадками можна використовувати для цілої сім’ї. До того ж в сучасних моделях зазвичай є перемикання між режимами. Oral — B-довговічна і універсальна щітка, яке перетвориться в пристрій з потрібною жорсткістю, конфігурацією, розміром робочої частини.

Різноманітність електричних щіток Oral-B

Велика частина працює від акумулятора і вимагає підзарядки на базі. Однак деякі (Pro, Precision)живляться від батарейок. База може бути стаціонарною, суміщеної з відсіків для приладдя або розрахована на кілька гнізд, але випускаються і компактні дорожні версії.

Досить різноманітні дизайн-ви можете підібрати рукоять, яка ідеально лежить в руці. Для дітей пропонуються більш легкі і мініатюрні версії з дизайном в тематиці мультфільмів.

Основні лінійки:

  • IO;
  • Genius;
  • PRO Professional Care;
  • Pro Smart Series;
  • Vitality.

Багато щітки оснащені датчиком, що дозволяє відстежувати правильність тиску, можливістю синхронізації з додатком, таймером для дотримання рекомендованого часу Чищення. Плюс розробники постійно покращують конструкцію головок і технологію руху щетинок, роблячи чистку ефективніше.