Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Секрети налаштування контекстної реклами в Google: що треба знати

Сьогодні ми розповімо про те, як самостійно і з розпочати налаштування контекстної реклами з нуля, на прикладі інтернет-магазину та що вам для цього знадобиться. Це буде список інструментів та дій, слідуючи якому ви зможете підготуватись до налаштування рекламного акаунту Гугл, але ще почати транслювання рекламних оголошень своїх товарів в мережі. Саме цієї послідовності дій дотримуються спеціалісти у агенції діджитал-маркетингу Digital Zavod.

Що вам знадобиться у першу чергу?

Рекламний кабінет Google Ads

Першочергово потрібно стоврити рекламний акаунт. Для цього зареєструйтесь в системі Гугл Адс, використавши поштовий акаунт. Далі можете додати платіжну інформацію одразу, або зробити це згодон, різниці немає.

Створення акаунту в Google Merchant Center

Це другий обов’язковий крок для інтернет-магазинів і потрібно створити цей профіль для можливості транслювати рекламу та використовувати Google Shopping або кампанії Performance Max. Головне що вас цікавить, це активація динамічного ретаргетингу та товарних оголошень. Для рекламування послуг цей пункт можна пропустити.

Профіль у Google Tag Manager

Для відслідковування конверсій вам знадобиться інструмент і ми радимо використовувати саме цей. Оскільки веикою його перевагою є те, що він не викликає надмірного перевантаження вашого сайту, навідміну від різноманітних скриптів та плагінів. Далі ви створите контейнери, теги та події для відслідковування конверсій, але зараз перейдіть до створення акаунту Гугл Аналітики.

Створіть акаунт у Google Analytics 4

За допомогою цього інструменту відбуватиметься вся аналітика, всі корисні дії відвідувачів сайту ви будете відслідковувати саме тут. Зареєструйтесь, використовуючі попередні дані. Що ще потрібно зробити щоб для налаштування контекстної реклами інтернет-магазину?

Підготуйте сайт до прийому комерційного трафіку

А саме перевірте, чи виконані всі умови для використання товарного фіда: доставка товару до дверей та у будь-який пункт України, можливість он-лайн оплати товару, та чітко прописані правила доставки та обміну

Сгенеруйте фід товарів для Merchant Center

Залучіть спеціалістів або самостійно згенеруйте фід товарів.

Залишилось налаштувати рекламні кампанії. Ми раніше лишили для вас посилання, перейшовши за яким ви по-перше, знайдете повну та звісно ж більше детальну версію того, про що ми написали. А по-друге, інструкцію із налаштування кампанії Performance Max Google.

Maksym Tokariev, digital marketing & content expert at Digital Zavod