Секрети вибору якісних форсунок для обприскувача: якими вони повинні бути

У сфері сільського господарства часто використовують обприскувачі. Все тому, що за допомогою пристроїв такого типу можна швидко розподіляти не лише воду, а й певні препарати та склади. Це забезпечує більш ефективну та якісну боротьбу з деякими шкідниками, з певними бур’янами. Але для того, щоб покращити роботу такого обладнання, потрібно замовити форсунки на https://hydromech.in.ua/forsunki/, витративши на цю процедуру мінімальну кількість часу. Для цього потрібно ознайомитися з основними моделями.

Основні різновиди

Щоб зробити вибір на користь привабливих моделей, слід як орієнтир використовувати ряд значущих параметрів. Починати варто з виду форсунок, які можуть бути використані для комплектації обприскувачів.

  1. Класичні моделі щілинного типу застосовують у разі, якщо потрібно забезпечити дрібне та інтенсивне розбризкування.
  2. Дефлекторні форсунки застосовуються у разі, якщо необхідно проводити обробку особливо складних ділянок. Адже в цьому випадку не обійтись без модернізованого обприскувача.
  3. Найефективнішими вважаються інжекторні моделі. Вони вирізняються підвищеним рівнем міцності, стійкості. Їхній ККД перевищує 70%.

Кожна модель має свої особливості, що максимально полегшує процес вибору.

Сфери використання

Для того щоб унеможливити неправильне вкладення коштів, професіонали спочатку рекомендують визначитися зі сферою використання. Це дозволить зробити правильний та виважений вибір.

  1. Якщо потрібно проводити обробку сільськогосподарських ділянок, площа яких не перевищує 8-10 га, то в цьому випадку слід користуватися щілинними типами. Це дозволить забезпечити рівномірний розподіл складів.
  2. Якщо обробку потрібно виконувати у встановлені терміни і з мінімальними витратами, то варто користуватися ефективними інжекторними моделями. Для того, щоб підвищити ефективність, варто впроваджувати мембранні насоси.

Форсунки для обприскувачів можуть містити різноманітну кількість частин. Виходячи з того, яка кількість деталей входить до складу, залежить і те, яка кількість часу йтиме на обробку окремих ділянок. У деяких випадках виникає потреба у впровадженні комбінованих форсунок, за допомогою яких можна досягти необхідного ефекту. Але при цьому важливо, щоб для їх виготовлення використовувалась високоякісна сировина, яка пройшла попереднє тестування. Це сприяє продовженню терміну експлуатації.