Що потрібно знати про вуличні лампи: їх особливості та переваги

Сучасні вуличні освітлювальні пристрої особливо важливі для кожної людини.

Світильники фіксуються на стовпи, щогли, естакади і значно збільшують оптичний тип видимості, що особливо необхідне темного часу доби. При цьому особливо важливо освітлення для великих вулиць у великих містах та у дворах невеликих міст.

Різновиди

Сучасними виробниками вулична лампа представлена ​​в кількох варіаціях:

  1. Торшери – пристрої, що розташовані на високих стовпах. Часто вони встановлюються на дачних ділянках.
  2. Підвішені — пристрої, які нерідко встановлюються на стелі альтанок, навісів та інших ідентичних конструкцій.
  3. Настінні – світильники, що фіксуються до різних перегородок будівель.
  4. Вбудовані — освітлювальні пристрої, які, як правило, вбудовуються в дороги з метою покращити освітлення під’їзду, наприклад, до будинку або гаража.

Також можна виділити кілька типів ламп:

  1. Термометр – лампа підвищеного тиску, що використовується для освітлення приміщення, яке не потребує якісного освітлення.
  2. Хлорид – пристрої, які можуть замінити ртуть. Вони активно встановлюються на вулицях.
  3. Світлодіод – пристрої, що мають тривалі експлуатаційні властивості та дозволяють контролювати рівень яскравості освітлення за допомогою зміни напруги.

Монтаж

Перш ніж встановлювати вуличний ліхтар необхідно правильно підібрати місце його установки. При цьому особливо важливо дотримуватися деяких особливостей:

  1. Розміщувати лампу необхідно таким чином, щоб її світло не било у вікна і не заважало під час відпочинку.
  2. Освітлення не має потрапляти на чужу власність.
  3. Панель перемикача повинна бути розміщена таким чином, щоб на неї не потрапляли промені сонця та опади.

Коли буде вибрано тип освітлювального пристрою, необхідно зайнятися проводкою кабелю. Важливо розуміти, що прокладання проводів може здійснюватися, дотримуючись наземного чи підземного методу.

Так, перший передбачає розміщення проводів під землею на глибині 20 см, використовуючи труби з пластику, а другий спосіб передбачає розміщення проводки вздовж стін будівельної споруди. Незалежно від обраного способу прокладання кабелів, фахівці рекомендують використовувати дроти наступного типу: PVSU, BBC та VVGng, оскільки вони характеризуються тривалими експлуатаційними властивостями, незалежно від погодних умов.