Учні 105 школи Харкова годують птахів та знімають процес у TikTok. Робити добро модно!

Привіт! Мене звати Роман, і я навчаюсь у 105 школі, чудового міста- Харків. Сьогодні хочу поділитися з вами нашим особливим досвідом годування птахів у зимовий період, який перетворився на справжнє захоплення для мене і моїх однокласників.

Усе почалося одного зимового дня, коли наша класна керівниця запропонувала нам створити кормушки для птахів. Вона розповіла нам, як у холодну пору року птахам важко знайти їжу, і що ми можемо їм допомогти. Ця ідея відразу сподобалась всьому класу.

Ми разом зібрали матеріали: старі пластикові пляшки, картон, мотузки, а також купили насіння соняшника, жолуді, та навіть невеликі сухі хлібці. У класі ми розділилися на групи, і кожна зайнялася своєю частиною роботи. Хтось робив кормушки, хтось займався приготуванням їжі для птахів. Все це супроводжувалося сміхом та радістю, адже ми робили щось дійсно корисне.

Коли кормушки були готові, ми вирушили до найближчого парку. Розвішуючи їх на деревах, ми спостерігали, як швидко птахи знайшли нові «столові». Горобці, синиці, а навіть великі ворони збиралися навколо наших кормушок. Все про кормушки для птахів на сайті https://m.twitch.tv/masterzoo_ua/about .

Це було неймовірно захоплююче! Ми не тільки допомагали птахам вижити в зимову пору, але й вчилися спостереженням за їх поведінкою. Я помітив, як різні види птахів по-різному підходять до кормушок, як вони спілкуються між собою, як вибирають насіння.

Наша ініціатива знайшла відгук у серцях інших учнів школи. Діти з інших класів також почали робити кормушки та долучилися до нашої акції. Це було чудово бачити, як маленька ідея перетворилася на великий спільний проект.

…Мені хочеться сказати всім, хто читає це: не бійтеся робити добрі справи, навіть якщо вони здаються маленькими. І знаєте, що ще допомогло нам мотивувати інших? Ми вирішили зняти відео про нашу акцію годування птахів та викласти його в TikTok. І це відео неочікувано для нас завірусилося! Посилання на відео https://m.twitch.tv/masterzoo_ua/home .

У відео ми показали, як ми робимо кормушки, готуємо їжу та розвішуємо їх у парку. Ми також включили кадри, де птахи їдять з кормушок та весело чирикають. Все було знято просто на мобільний телефон, але ми додали веселу музику та позитивний коментар.

До нашого великого здивування, відео швидко набрало тисячі переглядів, лайків та коментарів. Люди писали, що натхненні нашим прикладом та хочуть робити те саме у своїх містах. Деякі з них навіть ділилися своїми власними відео та фотографіями з кормушками для птахів.

Це було неймовірне відчуття! Ми зрозуміли, що наша маленька ініціатива може мати великий вплив. Нас запрошували на шкільні збори, щоб розповісти про наш досвід, а наша історія навіть потрапила до місцевих новин. Повне відео дивись на YouTube.

Тому я хочу сказати кожному: ваші дії мають значення. Неважливо, чи це допомога птахам у зимовий час, чи якась інша добра справа. Ви можете вплинути на світ навколо себе, і навіть найменший вклад може виявитися дуже важливим. Ми, учні 105 школи, показали це на власному прикладі. Тепер ваша черга!