Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Відмінні риси порід найбільших курей: що потрібно знати

Серед усіх існуючих ніш, які є у фермерському господарстві, птахи займають гідне місце. Адже їхнє вирощування дає змогу отримати не лише яйця, а й м’ясо. Для того щоб розуміти, яких саме курей варто вирощувати, слід більш інформації на https://largesthq.com/ вивчити.

Щоб зробити вибір на користь великої привабливої породи курей, яка ідеально підійде для вирощування, варто звертати увагу на кілька основних видів.

Бройлер

Сьогодні найбільші кури цього виду вирощуються повсюдно. Зумовлено це кількома ключовими причинами.

  1. Щоб отримати необхідну кількість продукції, не потрібно витрачати багато часу і сил. Все тому, що для вирощування підготовлено спеціальні корми. При цьому важливо дотримуватися пропорцій, які вказані на офіційному порталі або на упаковці.
  2. Процес догляду відрізняється простотою. Для них слід підготувати відповідне місце, що дозволить створити комфортніші умови для птиці.

Якщо правильно діяти, то можна виростити птахи суттєвої ваги.

Джерсійський гігант

Дана порода птиці була представлена вперше у США кілька років тому. Серед відмінних рис можна виділити досить швидкий набір ваги. Так, якщо виростити півня, то вага досягатиме семи кілограмів. Вага курей може становити близько 5 кг.

Таке стрімке підвищення популярності джерсійських гігантів зумовлене ще й тим, що вони мають привабливий та цікавий вигляд. Саме тому кури стануть не лише джерелом харчування, а й прикрасою.

Майстер Грей

Досить часто цю породу, яка вперше з’явилася на території Франції, використовують для отримання певної кількості м’яса. При правильному та грамотному догляді можна розраховувати на отримання птиці, вага якої становитиме не менше 6 кг.

Важливо брати до уваги той факт, що подібні птахи можуть вирощуватись у різноманітних умовах. Зумовлено це тим, що вони досить швидко приживаються практично за будь-яких умов. Зумовлено це і виживання птаха.

Плімутрок

Цей птах має американське походження. Таку цікаву назву птах отримав тому, що була виведена в особливих умовах. Те м’ясо, яке можна отримати від такого птаха, відрізняється не тільки ніжністю, а й поживністю, відмінними смаковими якостями.

Не менш важливо і те, що подібні птахи мають унікальне забарвлення. Саме тому вони можуть стати окрасою.

Щоб зробити вибір на користь тієї породи курей, яка ідеально підійде, варто звертати увагу на безліч аспектів. Все це дозволить обрати саме ту птицю, яка підійде.