Всі види послуг онлайн-сервісу Рroizd для покупців квитків

Онлайн-сервіс, Рroizd.ua — це досить зручний ресурс, з яким добре знайомі всі жителі України. З його допомогою можна придбати квитки на будь-який вид міжміського транспорту. Купуючи квитки на потяг, користувачі не раз відзначали зручність використання інтерфейсу, завдяки якому пошук рейсів здійснюється зручно, а оплата швидко.

Основними перевагами даного порталу є:

  • можливість придбання проїзного документа через Інтернет;
  • ви можете знайти будь-яку інформацію з приводу обраного напрямку;
  • для вибору місця у вагоні надана зручна схема розташування. Ви можете вибрати місце виходячи зі своїх уподобань;
  • ви можете вибрати вагон з кондиціонером або без нього;
  • якщо ви хочете подорожувати зі своїм домашнім вихованцем, то необхідно вибрати спеціальний вагон, де дозволено провезення тварин. Слід пам’ятати, що тварина повинна мати ветеринарний паспорт, в якому проставлені всі необхідні щеплення, що свідчать про здоров’я вихованця;
  • щоб купити квиток на поїзд через сайт проїзд, необхідно пройти процедуру реєстрації. Після покупки квитка, автоматично, сформується Особистий кабінет. У ньому буде відображена вся інформація про ваші покупки.

Популярність даного сайту серед жителів України досить велика. Це обумовлено зручним інтерфейсом, різноманітними і безпечними способами оплати куплених квитків.

Всі види послуг онлайн-сервісу Рroizd.ua для покупців квитків

Комплекс послуг даного онлайн-сервісу не обмежується тільки продажем квитків на поїзд. За допомогою цієї платформи можна придбати квитки на автобуси, що курсують не тільки по території України, а й по Європі.

Широкий вибір квитків на літаки. Ви можете знайти квитки не тільки на регулярні рейси, але і на лоукостери.

Для оплати квитків покупці можуть скористатися електронними платіжними системами Apple або Google Pay. За бажанням або при виникненні необхідності, покупець може додати свій квиток в Apple Wallet, щоб потім повернути його в кілька кліків.

Однією з видів послуг, що надаються для пасажирів, є бронювання квитків. Здійснити бронювання можна на термін від 10 днів до 3 місяців. Якщо необхідність поїздці відпала, ви завжди можете здати Квиток і отримати назад свої гроші за мінусом вирахування комісійних.

Сервіс проїзд поважає час своїх покупців і цінує кожного клієнта. Адміністрація сайту адміністрація сайту прикладають зусилля, щоб пасажири відчували себе комфортно і зручно.