Як обрати надійний ноутбук для роботи: корисні рекомендації

Для багатьох видів діяльності буде потрібно комп’ютер, який можна буде возити або носити з собою, переміщати з одного приміщення в інше. В цьому випадку варто віддавати перевагу ноутбукам. Ці пристрої поєднують автономність мобільних апаратів, і потужність, функціональність стаціонарних. Пропонується купити ноутбук на Dkt.ua, де є великий вибір виробів.

Вид

Підбирати ноутбуки варто по їх робочим параметрам і враховувати додатки, які використовують співробітники для роботи. Є наступні варіанти пристроїв:

Офісні, де всі параметри середні, адже більшість програм не вимагають значних ресурсів процесора, пам’яті. Обсяг файлів невеликий, тому не потрібен жорсткий диск, здатний розмістити значний масив даних. Важлива вартість пристроїв, адже їх доводиться купувати на значну кількість співробітників, і сумісність пристроїв в мережі і з програмним забезпеченням.

Ігровий. Ці пристрої використовують дизайнери, фотографи, відеографи. Так називають ноутбуки, які можуть швидко і якісно обробляти графіку і відео у високому дозволі. Головними тут будуть потужний процесор, відеокарта з великим об’ємом пам’яті, жорсткий диск, здатний розмістити багато інформації. Такі варіанти створюються в найдорожчій комплектації. Важливий розмір екрану і матриця, точно відображає кольору.

Бухгалтерам та керівникам знадобляться пристрої з великим екраном, щоб можна було відкрити та переглянути кілька документів одночасно.

Вибір

Починають підбір з діагоналі екрану. Якщо процесор і інші складові частини можна піддати апгрейду, то даний параметр зміні не підлягає. Для рядових співробітників досить 14-15 дюймів, керівникам можна підібрати 17 дюймів. Бухгалтерам та дизайнерам знадобиться 17, але краще 19 дюймів. Дозвіл екрану має бути HD, або 1920х1080 dpi. При 4к, значки і букви будуть дуже маленькими, для ноутбука такий дозвіл не буде оптимальним.

Далі підбирається потужність процесора. Для офісних додатків досить середніх параметрів, для програм, що обробляють графіку, необхідно підбирати по максимуму.

Об’єм оперативної пам’яті досить 8 ГБ для звичайних співробітників, для дизайнерів знадобитися 16 ГБ. Аналогічний підхід до обсягу жорсткого диска, тут важливо скільки файлів і якого розміру створюється в процесі роботи.

Для робочих пристроїв важлива система вентиляції, адже вони розраховані на багатогодинну роботу. Знадобиться можливість мережевого підключення кручений пари, щоб зв’язати всі пристрої в єдиний комплекс. Повинно бути гніздо для такого з’єднання в корпусі ноутбука.