Як обрати якісний перфоратор для домашнього використання: корисні поради

Сьогодні багато побутові та професійних питань потребують використання різних пристроїв і механізмів. Особливо важливим інструментом є перфоратор.

Проте, щоб правильно підібрати техніку і використовувати її, необхідно знати всі тонкощі вибору інструменту, особливості його використання. Так, можна купити перфоратори на https://ars.ua/instrumenti/elektroinstrument/perforatori/.

Вимоги

Перфоратор-інструмент, який повинен бути оснащений декількома основними механізмами:

  1. Електричним двигуном.
  2. Ударним апаратом.
  3. Редуктором.
  4. Патроном, необхідним для утримання свердла і фіксації насадки.

Розмір техніки повинен повністю відповідати її призначенню. Наприклад, для домашнього використання створюються перфоратори, довжина яких досягає 37 см, а висота 21 см. При цьому, особливу увагу заслуговує бур інструменту, так як його довжина повинна варіюватися в межах 10-100 см.

Більш того, важливо, щоб інструмент був повністю безпечний у використанні. Для цього використовують кілька типів наконечників бура – хвилясті, хрестоподібні або наконечники, що володіють спеціальними напайками. Самі наконечники повинні виконуватися з алмазного напилення, або з побідиту.

Правила вибору

Вибираючи перфоратор для домашнього використання, необхідно враховувати не тільки марку інструменту і його модель, також важливо відштовхуватися від відгуків реальних користувачів. Більш того, необхідно знати технічні показники апарату: рівень його потужності, показник сили нанесення удару.

Наприклад, для будинку слід вибирати пристрій, що володіє швидкозатискними патронами. При необхідності, такий компонент досить простий в заміні. Не менш важливий показник – діаметр отвору, який слід виконати в поверхні. Так, чим більше діаметр, тим потужнішим повинен бути мотор пристрою, отже, більшою повинна бути і його маса. Також слід враховувати кількість режимів, в яких може працювати перфоратор.

Найбільш оптимальне рішення для будинку – перфоратор, що володіє зменшеним показником потужності, невеликою масою і невисокою вартістю. Отже, не потрібно вибирати найдешевшу модель, але, не варто купувати і дорогий інструмент. При необхідності отримати інструмент високої якості, бажано віддавати перевагу брендам Японії або Німеччини. Незалежно від виробника, також важливо враховувати частоту нанесення ударів. Як правило, збільшуючи показник частоти, можна пробити отвір за більш короткий часовий відрізок.