Як придбати автомобіль з США: корисні рекомендації та основні правила

Вторинний ринок автомобілів в США дуже розвинений, тут є велика кількість пропозицій. Багатьом людям вигідно придбати машину за океаном і привезти її в Україну.

Це пов’язано з низькими цінами на транспортні засоби з пробігом, високим рівнем якості автомобілів. Можна подивитися каталог машин из США, і вибрати найбільш підходящий варіант.

Правило

Купуючи автомобіль в Америці, варто врахувати вимоги закону і правила покупки. Серед основних умов необхідно виділити:

  1. Купити машину можна безпосередньо у її власника, через дилера, що займається продажем старих автомобілів, або на спеціальних аукціонах.
  2. При будь-якому способі покупки потрібно заповнити ряд документів, включаючи податкову декларацію, папери для проходження митниці.
  3. Виконувати процедуру може сам покупець, його довірена особа, яка використовує нотаріально завірені документи, або дилер-посередник.
  4. Необхідно забезпечити доставку транспортного засобу в порти східного узбережжя або Великих озер, звідки судна відправляються в європейські порти.
  5. Зазвичай машина може зберігатися на консолідаційному складі чекаючи навантаження на відповідний рейс. Оплачувати зберігання, як і навантаження машини, необхідно покупцеві.
  6. Митне оформлення проводиться в порту вивантаження, після чого Покупець має право забрати автомобіль і переправити його в свій населений пункт.

Пропонується подивитись машини на https://w8shipping.ua/ru/, вибрати потрібну модель, терміни та спосіб транспортування.

Поради щодо покупки

Найбільш зручний спосіб придбання-покупка через офіційно дилера старих автомобілів з використанням послуг посередника. В цьому випадку можна подивитися всю документацію, вивчити стан машини, перевірити її хід. Оформлення документів в такому випадку буде простим, швидким і правильним, без наявності помилок.

Аукціони надають можливість купити машину дуже дешево. Але не завжди вона може бути на ходу, мати приховані серйозні дефекти. Оформлення тут проводиться в повній відповідності з вимогами Закону.

Купівля з рук у власника вимагає ретельного вивчення стану машини, і залучення юриста для оформлення угоди.

Оформляти покупку варто з урахуванням місцезнаходження машини, вартості її доставки в порт, звідки йдуть судна в потрібний пункт призначення і в зручні терміни. Витрати на перевезення і зберігання можуть бути високим, що не виправдовує покупку автомобіля в США.

Використання послуг досвідчених посередників зажадає додаткових витрат, проте це може бути простіше і дешевше, ніж займатися подібними питаннями самостійно.