Яких правил необхідно дотримуватися у процесі вирощування саджанців хвойних

Саджанці хвойних – це популярний у наш час товар, якщо у людини є власна територія біля будинку. Можна виростити гарне дерево, якщо регулярно та правильно за ним доглядати. Можете купити саджанці хвойних на сайті у зручний для вас час. Роздивимося особливості процесу вирощування рослин більш детально.

Як правильно висадити саджанці хвойних у ґрунт?

Для будь-якого різновиду хвойного потрібно викопати ямку, що перевищує висоту та ширину ємності, в якій знаходився саджанець, в два рази. На дні ямки організуйте дренажний слой в 10-15 см. Засипайте його сумішшю, що приготована для конкретного виду рослини, на 3-5 см.

Якщо саджанцю менше чотирьох років, під час посадки вносити добриво не потрібно. Якщо ж рослина старше, то потрібні мінеральні добрива. Дозування засобу підбирається в залежності від віку та виду рослини.

Коли будете висаджувати хвойні, не потрібно занадто глибоко розміщувати кореневу шийку. Обережно виймайте рослину з контейнеру, ставте ком землі в ямку. Старайтеся не порушити його, адже в корінні міститься сформована мікориза. Вона створює оптимальний мікроклімат для кореневої системи. Простір коло неї засипайте приготованою сумішшю, пустоти не повинні з’явитися.

Коли висадите саджанець, трохи уплотніть ґрунт руками та полийте його великою кількістю води. Якщо земля занадто осіла, додайте суміші та ще води. Мульчуйте ґрунт біля стволику, використовуючи частини хвойної рослини.

Як правильно доглядати за хвойниками?

Такі рослини не потребують внесення добрив. Їм не потрібно відрощувати листя навесні, тому не потрібно тратити крупну суму грошей на придбання сумішей. Велика кількість мінеральних компонентів негативно відобразиться на стані хвойників.

Комбіновані підкормки підходять і молодим саджанцям, і дорослим рослинам. Склад таких сумішей збалансований, до уваги прийняті особливості хвої. Завдяки комбінованим підкормкам рослина буде стабільно розвиватися.

Не варто заливати дерева. Вони потребують воду лише в період сильної спеки, коли ґрунт стає зовсім сухим. Поливаючи саджанці, стежте за тим, щоб земля не була занадто вологою. Якщо ігнорувати цей момент, рослина загниє та буде погано рости.

Доглядайте за хвойними кожного дня, щоб на вашій території з’явилася гарна рослина. Вона буде радувати своїм привабливим виглядом, а також наповнить повітря цілющими речовинами, які позитивно вплинуть на ваше самопочуття!