Чим відрізняється борошного першого сорта: його особливості

Борошно — продукт переробки, який видобувається з пшеничних зерен. Борошно активно використовується для виробництва хлібобулочних виробів – хліба, булочок, тортів, тістечок та іншого. Проте, якість приготованого блюда безпосередньо залежить від сорту борошна. Тому пропонуємо поговорити про борошно першого сорту. Тут продається борошно перший сорт опт 50 кг ціна на яке досить прийнятна.

Поняття

Борошно першого сорту практично не відрізняється від борошна вищого сорту. Єдина їхня відмінність — колірний відтінок (перший сорт борошна володіє більш темним тоном). Відштовхуючись від показника клітковини і мінеральних компонентів в складі, сорт всього лише трохи перевищує вищий. Проте, різниця в кількості не перевищує 10%.

Борошно першого сорту нерідко вважається універсальним. Саме воно частіше використовується для виробництва хлібобулочних виробів. Сам продукт виступає в якості суміші, виконаної з твердих і м’яких пшеничних сортів.

Першосортне борошно представлене білим і більш темним відтінком. Воно відмінно підходить для приготування вафель, млинців, печива. Більш темний різновид борошна підійде для приготування як дріжджового, так і бездріжджового тіста, призначеного для виробництва еклерів, листкового тіста, запіканки, хліба або солодкої випічки.

Властивість

Борошно першого сорту складається з дрібних крупинок мучного ядра і 3% оболонок подрібненого типу. Всі частинки володіють різним розміром, що відрізняє продукт від борошна вищого сорту. У борошні першого сорту міститься мінімальна кількість крохмалю і велика кількість білків, отже, воно володіє більшою клейковиною, отже, готовий продукт виходить більш пишним, об’ємним, ароматним і смачним.

Особливо добре борошно підходить для приготування здобних хлібобулочних виробів, наприклад, пирога, булочки, млинців, оладок, різних типів локшини, або хліба. При цьому, готова продукція черствіє набагато повільніше, ніж продукція, виконана з борошна вищого сорту.

Така мука менш калорійна, отже, відмінно підійде для дієтичних страв. Як і вищий сорт борошна, перший сорт сприяє виведенню з організму різних токсинів, покращує стан і колір шкіри, допомагає позбутися від набряків, а також сприяє нормалізації роботи травної системи, оновленню мікрофлори кишечника і поліпшенню діяльності мозку.