Де можна знайти якісне обладнання для своєї кав’ярні: корисні поради

Справжні любителі кави здатні відрізнити сорти і знати чим вони відрізняються. Існує декілька видів кавового напою і всі вони відрізняються по сорту зерен і ступеня обсмаження.

Де купити справжню смачну каву?

Для тих, хто бажає побудувати бізнес на цьому, рекомендується замовити каву на coffeemag.com.ua. тут представлені тільки кращі виробники, а також на coffeemag можна знайти аксесуари та обладнання для старту кавового бізнесу.

Для того, щоб відкрити власну кав’ярню, варто вибрати на сайті:

  1. Обладнання та посуд (турки, контейнери, декоратори, ложки, термоси та ін.).
  2. Витратний матеріал (мінеральна вода, молочна продукція та одноразовий посуд).
  3. Професійні кавомашини.
  4. Какао, шоколад, цукерки, печиво.
  5. Чай і кава.
  6. Електричні чайники і прилади для приготування сендвічів і бутербродів.

Все це є стандартним набором для будь-якої кав’ярні, а як зручно кава замовити та купувати потрібні для старту речі оптом і в одному місці. Компанія CoffeeMag працює на ринку вже більше 10 років, а тому як ніхто знає що потрібно вимогливим клієнтам. Співробітники завжди орієнтуються на клієнта і його побажання. Світ кави також вдосконалюється, з’являються нові продукти. CoffeeMag стежить за світовими ринками і пропонує високоякісні сучасні прилади, аксесуари та продукти.

Доставка замовлення в межах Києва можливо в той же день. Для всіх клієнтів постійно діють акції та гнучкі системи знижок. Купувати витратні матеріали в інтернеті дуже зручно, просто, швидко, а головне вигідно. Якщо ви ще сумніваєтеся в кваліфікованій роботі магазину, то CoffeeMag готові запросити новачків для дегустації справжньої кави. У кав’ярні можна спробувати весь асортимент магазину, ознайомитися з видами кави, їх відмінностями і навчитися готувати його прямо під час трапези.

Магазин пропонує кращі види зернової, меленої, розчинної, а також кави у вигляді капсул і монодоз. Тут ви можете вибрати професійні автоматичні кавомашини в Києві або кавоварки і підібрати до апарату ідеальну каву. Машини вимагають особливої уваги, своєчасної чистки та догляду, а значить і каву підбирати під кожну модель треба правильно. Неправильно обраний тип кави під кавомашину приведе до поломки або неякісного готового напою.