Головні особливості та переваги модулю тимчасовості: що треба знати

Модуль тимчасовості, коротко названий МОП, є дуже великим міжнародним артпроектом року. Він діє на території України.

Простір module of temporality створено у компанії з міжнародною командою. У однойменній виставці візьме участь велика кількість художників. Крім цього, під кураторством Фабріса Бусто у модулі братимуть участь десять країн.

Головні особливості модуля тимчасовості

Ця виставка присвячена тематиці «Тимчасовість». Ініціативним хлопцям захотілося зафіксувати те, наскільки текуче життя. Також вони вирішили відобразити, наскільки час важливий у питаннях мистецтва. Організатори артпроекту показали невизначеність та бажання, пов’язане з боротьбою та продовженням творчості.

Крім цього, цей проект спрямований на відновлення різноманітних мистецьких інститутів, пошкоджених під час війни. Хочеться дати їм друге життя, щоб люди продовжували насолоджуватися мистецтвом та отримувати від нього натхнення.

Основні кошти, що згенеровані проектом МОП, отримані продажем квитків та спеціальними подіями, реалізацією друкованого журналу та прибутком гіфтстора. Було сформовано спеціальний фонд, який і буде використано для подальшого відновлення об’єктів. Простір тепер вирушає у подорож із експозицією. Коли виставкова частина добігає кінця, в Європі буде проведено аукціон благодійної спрямованості з роботами найкращих художників. Усі кошти також будуть відправлені до фонду МОП.

Гроші, які вдалося зібрати у фонді, передадуть на процес відновлення артинституцій. Сума фонду дозволить відновити один або відразу кілька об’єктів. Вам гарантовано всі звіти про витрачені на проведення робіт гроші.

Фахівці можуть передати на відновлення лише обмежену суму. Саме тому необхідно вибрати конкретний об’єкт. Однак поширення інформації про таку подію дасть змогу залучити нових інвесторів. Саме тому було складено додатковий аркуш, який відобразить широку картину подій.

Які об’єкти підлягатимуть відновленню?

До уваги було прийнято перелік ЮНЕСКО, а також вивчено дані, які були надані Мінкультури. Ось які об’єкти на території України найбільше потребують відновлення:

  1. Музей художніх мистецтв, розташований у Харкові.
  2. «Київська картинна галерея», що є національним музеєм.
  3. Обласний Чернігівський музей ім. Григорія Галагана, де зібрано художні твори мистецтва.

Варто звернути увагу на МОП, оскільки це досить перспективний проект. Сподіватимемося, що його творцям вдасться досягти бажаних результатів і відновити важливі об’єкти!