Кращі препарати для потенції: що обрати та чим керуватися у процесі

Еректильна дисфункція є бичем сучасних чоловіків. Вона зустрічається частіше у людей старшого віку, проте все більше молодих стикаються з подібною проблемою.

Виною такому явищу постійні стреси, сидячий спосіб життя, неправильне харчування і безліч інших факторів. Щоб вирішити проблему, пропонується придбати препарати для потенції.

Вид

Проблеми з еректильною дисфункцією можуть бути викликані різними факторами, тому лікування може різнитися, використовуватися різні препарати.

Виділяють наступні види лікарських засобів:

  1. Комплексні препарати, що впливають на причину явища, і усувають її, що відновлює природні функції організму. До них відносять гормональні препарати, перш за все підвищують рівень тестостерону, або нормалізують кровотворення і збільшують її приплив до пеніса під час збудження. Також в цю групу відносять судинорозширювальні і противотромбозные препарати. Доповненням до зазначених засобів служать тонізуючі препарати, сприятливо впливають на центральну нервову систему і поліпшують обмін речовин.
  2. Засоби для разового застосування, що мають у своєму складі активні речовини типу сильденафілу, варденафілу, тадалафілу, уденафілу, аванафілу. Вони розслаблюють печеристе тіло пеніса, збільшують приплив до нього крові і підтримують потенцію. Приймати таблетки необхідно за 30-60 хвилин до статевого акту.

Біологічно активні добавки покращують загальний стан організму, дозволяють відновитися нормальної природної ерекції.

Особливість

Найбільш швидким і прямою дією володіють разові засоби, що приймаються перед статевим актом. Яскравим представником є Віагра. Однак сильна дія подібних препаратів змушує ставитися до обережністю до їх використання, не дарма вони відносяться до рецептурних засобів.

Ці ліки викликають приплив крові до пеніса, що може бути небезпечними для хворих серцево-судинними захворюваннями і людей з іншими недугами, де потрібна нормальна циркуляція рідини, що переносить кисень до серця та інших органів. Також обмеженнями можуть бути перенесені інфаркти, інсульти, підвищений тиск, ниркова і печінкова недостатність.

Засоби підвищують вміст гормонів, мікроелементів, вітамінів, що викликають відновлення природних сил більш безпечні, однак для лікування потрібен час і регулярний прийом ліків.