На яких умовах повинен ґрунтуватися вибір ортопедичного матраца

Вибирати новий матрац для свого ліжка необхідно шляхом тестів та випробувань. Вам необхідно переконатися, що матрац, на якому ви зупинили свій вибір, є зручним, повністю повторює форму тіла, а також дозволяє хребту постійно перебувати у нормальному природному положенні.

Правильним є той матрац, який відмінно підтримує криж і талію, який у районі стегон та плечової області є пружним, що рівномірно розподіляє всі навантаження на тіло під час сну. Такий матраc 160х200 можна купить за вигідною ціною в інтернет магазині «Матрасін».

Що є ортопедичний матрац? Це поняття існує виключно на території СНД. В інших державах світу існують лише матраци з ортопедичним ефектом, який буває низьким, високим або зовсім відсутнім. У нашій країні ситуація зовсім інша.

Наші співвітчизники бажають придбати ортопедичний матрац, однак вони не мають часу на вивчення всіх нюансів і тонкощів. У результаті продавець йому пропонує те, що хоче. Консультант будь-якого меблевого салону запевнить будь-якого покупця, що вони пропонують матраци ортопедичні. Існують більш сумлінні салони, де вам повідомлять, що матрац має ортопедичний ефект.

В той же час жоден представник меблевого салону не повідомляє клієнтам, що являє собою ортопедичний матрац, і якими є його властивості. Плюс до всього, багато закордонних виробників для ринку СНД виробляють матраци, на яких присутні наклейки Ortopedica.

Справа в тому, що вітчизняні салони спочатку вимагали ортопедичні матраци. Закордонні компанії зрозуміли, що попит треба задовольняти. У результаті на матрацах почали з’являтися наклейки, що свідчать про унікальні властивості цих спальних пристроїв.

Якої фірми найкраще купити матрац для сну

Сучасний високоякісний ортопедичний матрац для багатьох власників є неодмінною умовою, за якої спальня стає повноцінним місцем для відпочинку. Здоровий міцний сон – запорука здоров’я не лише дорослих, а й дітей. Тому придбати якісний матрац необхідно не лише до спальні дорослих, а й до дитячої.

Матрас «Лотона» — це європейська якість із віковою історією. Якісні комплектуючі та матеріали, а також впровадження передових наукових розробок, дозволяє продукції німецького концерну «LATOUNE D.E. GMBX» залишатися лідером у своїй галузі протягом багатьох десятків років. При виробництві матраців «Лотона» використовуються лише натуральні матеріали – бавовна, термоповсть, вовна і так далі. Високоміцні тканини оббивки дозволяють гарантувати виключно довгий термін служби матраца, а сучасна система пружин гарантує розподіл навантаження оптимальним чином, а отже, ваш сон буде здоровим та міцним. Лінійка матраців включає такі моделі, як Zira та Largo (1-4), що відрізняються не тільки вартістю, а й конструкцією внутрішнього заповнення.

Односторонні та двосторонні матраци 160на 200 в Києві, представлені на сайті matrasin.kiev.ua інтернет магазину «Матрасін» повною номенклатурою популярних розмірів, що дозволить купити модель матраца, виходячи з його габаритів, конструкції та вартості. Залежно від того, в яких умовах власник використовуватиме матрац, існує великий вибір конструкцій матраців, у тому числі й односторонні, що мають жорсткий єврокаркас, що забезпечує захист бічних стінок матраца від деформацій. Популярні двосторонні моделі мають поверхні «Літо» і «Зима», що дозволяє не тільки максимально практично використовувати матрац, але й запобігти нерівномірності його зносу.