Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Що потрібно знати, якщо ви вирішили замінити підошву на взутті

За останній час послуги шевців користуються досить низьким попитом. Особливо, якщо мова йде про повну заміну підошви на взуття. Проте, в взуттєві майстерні нерідко приходять клієнти, які просять повністю переклеїти підошву. Щоб отримати якісну послугу, необхідно замовити ремонт взуття Україна www.masterskaya24.com.ua у професійного і досвідченого шевця.

Спосіб

Заміна підошви може бути виконана декількома способами, відштовхуючись від методу її фіксації:

  1. З використанням цвяхів – класичний метод заміни підошви, який передбачає установку внутрішніх і зовнішніх цвяхів. Метод кріплення відрізняється максимальною надійністю і мінімальними вкладеннями. Особливо часто метод використовується на промислових підприємствах.
  2. З використанням клейового складу – спосіб, який передбачає використання декількох типів клею: перхлорвініловий, наірітовий, нітроцелюлозний, або з додаванням гуми. Сюди також можна віднести гарячу вулканізацію.
  3. За допомогою лиття – метод фіксації, здійснюваний за рахунок синтетичних полімерних елементів, з яких здійснюється виробництво підошви, профілю устілок і їх компонентів. Спосіб відрізняється підвищеним рівнем надійності, міцності.
  4. Нитковий метод фіксації – спосіб, що передбачає кріплення підошви до устілки, використовуючи спеціальну взуттєву машину. Спосіб забезпечує надійну фіксацію, але потребує повторного проколювання підошви.

Правила

Заміна підошви повинна здійснюватися, дотримуючись певної послідовності дій:

  1. Демонтувати колишню підошву.
  2. Змалювати стару підошву на матеріалі, з якого буде виконаний новий компонент ремонтованої взуття.
  3. Виготовити заготовку підошви, використовуючи спеціальний взуттєвої верстат.
  4. Просвердлити отвори в новій підошві, застосовуючи дриль. Отвори повинні бути виконані по всьому периметру підошви, дотримуючись відстані 2-3 мм. Такі отвори необхідні для того, щоб в подальшому пришити підошву до основи взуття.
  5. Промазати підошву клейовим складом і притиснути до основи на 20 хвилин, щоб клей повністю вбрався.
  6. Приклеїти підошву взуття до основи шкіри, розігріваючи обидві частини за допомогою фена.
  7. Прошити підошву, застосовуючи шевське йшло і спеціальну вощену нитку.

В самому кінці слід виконати установку на підошву спеціальних взуттєвих наклейок – профілактики. Це необхідно для того, щоб взуття не ковзало і було практичним в його подальшому використанні.