Найцікавіші локації Києва: що варто подивитися у першу чергу

Київ – це столиця нашої неосяжної Батьківщини. Сюди щорічно приїжджають туристи, щоб насолодитися захоплюючим та приємним проведенням часу.

Варто подивитися афішу на city-afisha.kiev.ua, щоб уточнити про майбутні заходи. Що ж можна побачити у Києві, щоб дізнатися про щось нове?

Софійський собор

Це найкрасивіша визначна пам’ятка міста, яка є однією з найзначніших. Собор збудували в 11 столітті, він вважається пам’яткою давньоруської архітектури. Усередині можна знайти фрески, ікони, мозаїки, які створюють чудову атмосферу та дозволяють дізнатися більше про історію Києва.

Києво-Печерська Лавра

Монастир теж заснований в 11 столітті. Його хоче побачити кожен турист, який приїхав до міста. У Києво-Печерській лаврі чимало церков, печер із мощами святих, музеїв. Ви можете сповна насолодитися красивими природними пейзажами, прогулявшись озелененими парками на дозвіллі.

Майдан Незалежності

Це центральна площа міста, яка стала символом незалежності України. Тут розташована велика кількість визначних пам’яток. Туристи можуть побачити колону Богдана Хмельницького та готичний будинок «Під золотою стрілою». Також на Майдані Незалежності багато ресторанчиків із дуже смачними стравами.

Андріївський Узвіз

Ця вулиця вважається однією з наймальовничіших та найкрасивіших на території Києва. Ви знайдете галереї, кафетерії, магазини. На вершині узвозу встановлено пам’ятник Самсону, який привертає увагу туристів.

Золоті ворота

Пам’ятник архітектури був збудований в 11 столітті. Золоті ворота зібрали чимало історичних експозицій, а також музеїв з унікальними експонатами. Ви насолодитеся красою архітектури, яка підкорює з перших хвилин знайомства.

Музей Михайла Булгакова

Він повністю присвячений життю та творчості знаменитого письменника. Усі експонати присвячені життю Булгакова. Цінителі творів цього письменника можуть сповна ними насолодитися, тому що тут зібрані найвідоміші шедеври.

Гідропарк

Чудовий парк знаходиться на острові у Дніпрі. Сюди приїжджає багато туристів, які хочуть насолодитися красою природи. Можете покататися на атракціонах і пограти у волейбол, проведення часу з сім’єю буде захоплюючим і веселим.

Обов’язково вирушайте до Києва на канікули або у вихідні. У цьому місті знайдуться різноманітні розваги і для дітей, і для дорослих. Також на вас чекають захоплюючі екскурсії, які допоможуть дізнатися чимало нових фактів із життя та розвитку столиці України!