Що треба знати про діяльність Європейського Фонду Розвитку Медицини та Освіти: його особливості

Багато освітніх, медичних та інших програм у світі розвиваються за підтримки фондів.

Дані організації існують на добровільні пожертвування, і вкладають отримані кошти в різноманітні цільові програми. Не є винятком в даному плані Європейський Фонд розвитку медицини та освіти. Для розуміння його особливостей пропонується більше інформації дивитися на Євромед.

Основні програми

Фонд реалізує багато програм. Подібні варіанти здійснюються в рамках наступних проектів:

  1. Допомоги Україні. Серед численних дій варто виділити придбання і передачу медикаментів, обладнання госпіталям, військової амуніції територіальним формуванням, надання допомоги біженцям на території Польщі.
  2. Стажування для медичного персоналу. Програми охоплюють лікарів і середній медичний персонал, провізорів, студентів профільних вузів. Існують ознайомчі поїздки, літні практики та стажування в лікувальних центрах Польщі.
  3. Для управлінців медичних установ і персоналу є можливість підвищення кваліфікації в рамках курсів, тренінгів, участі в симпозіумах.
  4. Проект присвячений отриманню права надавати медичну допомогу в Польщі, коли лікарі і середній медичний персонал отримують відповідну підготовку, і оформляють документи, що дозволяють практикувати.
  5. В рамках проекту медичного туризму можна вивчити діагностичний, лікувальний та оздоровчо-реабілітаційний комплекс в Польщі.

Для участі в програмі необхідно зареєструватися, вказавши свої персональні та контактні дані.

Перевага

Фонд проводить різнобічну роботу, яка суттєво допомагає медичним закладам України та Національним спеціалістам. Він відкриває доступ до препаратів, обладнання, технологій західного рівня, дозволяє зрозуміти особливості медицини і отримати необхідні знання, навички, вміння, щоб досягти кращих зразків.

Важливою областю діяльності є проект допомоги українським госпіталям. Безліч життів було врятовано завдяки дії програми, більшість поранених повернулося в стрій.

Підготовка фахівців, підвищення їх кваліфікації охоплює широке коло людей, що дає можливість поліпшити стан охорони здоров’я в країні, створити чіткі критерії та орієнтири для інших лікувальних установ, фахівців.

Зареєструватися для участі може будь-хто, достатньо мати відповідну освіту. Крім вже готових фахівців, програми пропонуються для студентів медичних вузів.