Особливості зміцнення стін: які існують методи та як виконуються роботи

На українському будівельному ринку діє безліч фірм. Як зробити вибір? Як отримати по-справжньому якісний ремонт, зміцнення стін, реставрацію будівлі?

Позитивні відгуки не гарантують дійсно хороший результат, а рейтинг може лише здаватися високим. Потрібно ретельно збирати інформацію. Вирішальним фактором може стати практично все: Країна походження, досвід роботи, конкретний фахівець в штаті. Але є список надійних організацій, яким довіряють практично всі.

Загальний опис

Stati — Cal-це компанія, що спеціалізується на будівельному підряді і виробництві інноваційного кріплення. Є власний штат кваліфікованих інженерів конструкторів і геотехніків. Головний офіс і виробниче підприємство знаходяться в Чеській Республіці, в Україні діє офіційний підрозділ фірми. Stati-Cal була заснована більше 20 років тому і діє не тільки на європейській території: азіатські країни теж є сферою інтересів компанії.

Stati-Cal тримає курс на постійний розвиток послуг і продуктів. Всі вони піддаються ретельним незалежним тестуванням. Фірми можна назвати лідером ринку проектування і виробництва — європейського, зрозуміло. Stati-Cal-надійний фахівець у всіх видах конструктивного ремонту будівель і споруд.

Послуга

Основна спеціалізація Stati-Cal-ремонт і зміцнення будівель, в тому числі історичних, і повноцінна Реставрація. Відносно невеликі роботи на кшталт ремонт тріщин, зміцнення стін і промислових підлог сусідять з конструктивним посиленням фундаменту. Дозвіл на реставраційні роботи в наявності, так що хвилюватися не варто.

Коли звертаються в Stati-Cal? Коли потрібен ремонт вже існуючих конструкцій. Далеко не всі ремонтні фірми готові працювати зі старими будівлями, але Stati-Cal до них не відноситься. Компанія готова працювати навіть зі столітніми будівлями.

Застосовувані технології та матеріали

Багато матеріалів, які застосовує Stati-Cal, розроблені організацією особисто. До них відносяться спіральні тяги — металева арматура гвинтовий форми, міцно утримує елементи конструкції. Ремонт з їх допомогою швидкий, надійний і естетичний. Інновація номер два-спіральні анкера для стабілізації стін, підлоги і стелі. Кріпляться сухим або хімічним методом.

Також Stati-Cal розробила алюмінієві міні-палі вже характерної спіральної форми. Вони використовуються там, де палі стандартного розміру просто не встановити. Довжину можна нарощувати (міні-палі складові), що дозволяє збільшити глибину розміщення і домогтися більшої стійкості.

Stati-Cal в ремонтних роботах активно використовує хімічні анкера і полімерні маси. Це надійний сучасний спосіб кріплення, що підходить практично для будь-яких матеріалів. Якість з’єднання гарантовано. Це не порожні слова: на всі роботи Stati-Cal дає гарантію до 5 років.