Переваги використання віброяйця: чому варто задуматися про придбання іграшки

Розвиток секс-індустрії призвело до появи різних пристроїв та іграшок для розширення сексуальних втіх.

Стимулятори ерогенних зон займають у цьому ряду основне місце, вони можуть бути призначені для чоловіків і жінок. Для прекрасної статі, або роботи в парі, пропонується купити віброяйця на lavel.com.ua.

Особливості предметів

Свою назву ці пристрої отримали через форму та принцип дії. Вони нагадують куряче яйце, призначені для розміщення в жіночому піхві. Вплив надають за допомогою вібрацій на чутливі ерогенні зони. По суті, це варіанти вібраторів, тільки меншого розміру.

Завдяки повному зануренню здатні створювати особливу чутливість, викликати оргазм. Під час застосування викликають яскраві сексуальні враження, що відрізняються від використання фалоімітаторів.

Діаметр пристрою не перевищує 3-4 см, всередині є двигун для створення коливань. Для виготовлення корпусу може використовуватись силікон, полівінілхлорид, спеціальний пластик. Як джерело живлення застосовуються батареї або акумулятори. У першому випадку елементи після вичерпання ємності підлягають заміні, у другому – заряджаються за допомогою шнура USB.

Важливим параметром при виборі можливості управління. Вони бувають:

  1. У вигляді клавіш на корпусі. Це найдешевші варіанти віброяєць.
  2. За допомогою пульта керування. Найкраще підходить для парних ігор.
  3. За допомогою віддаленого керування зі смартфона або іншого електронного девайсу. Це найпросунутіші варіанти, які підходять для групової та індивідуальної стимуляції.

Переваги

Це відносно простий, недорогий пристрій, здатний принести задоволення при парному сексі або індивідуальних заняттях. При цьому дія приладу проходить делікатно, збудження поступово накочується і забезпечується тривалий оргазм.

Вібройяцо можна використовувати для будь-яких сексуальних ігор, включаючи дії на публіці, коли ласки приховані, але жінка отримує масу сексуальних відчуттів. Пристрій здатний своєю дією на жінку підвищити лібідо чоловіків, збільшити сексуальну привабливість партнерки.

Всі прилади, представлені в магазині Lavel є продукцією відомих компаній, гарантується їх висока якість, безпека використання. Є велика різноманітність пристроїв, які підходять для будь-яких сексуальних занять. Кожен товар забезпечується фотографією та детальним описом, щоб полегшити вибір виробів.