Які аксесуари обрати для модернізації зброї: корисні поради

Для модернізації зброї використовують безліч аксесуарів і пристосувань. Серед таких речей варто відзначити цівку на автомати. З нею зброя стає більш функціональним і зручним.

Що таке цівка

Щоб зброя стала максимально зручною, її модернізують спеціальними аксесуарами. Цівка на АК відноситься до знімних зовнішніх аксесуарів і здатне зробити зброю більш комфортним, зручним і безпечним. Основне завдання-це захист стовбура і коробки від високих температур. Під час пострілу, дуло автомата нагрівається до максимально високих температур, і якщо доторкнутися випадково до нього, то можна отримати опік. При нагріванні корпус автомата стає м’яким і може деформуватися навіть при незначному навантаженні. Цівка надівається зверху дула і не нагрівається при пострілі, тому Стрілець може не боятися отримати ОПІК або випадково деформувати зброю.

Багато хто думає, що модернізація зброї може зробити його більш важким, але це не так. Цівка практично нічого не важить, тому не ускладнює автомат. Вона також додає комфорту, так як більш щільно прилягає до тіла стрілка. Це призводить до більш чіткого наведення, збільшує влучність і точність пострілу. Його зручніше тримати під час стрільби, якщо на автоматі надіта цівка. Вона забезпечує надійну фіксацію приводу і гарантує стабілізацію зброї в руках.

Ще на цівку можна встановлювати додаткові аксесуари. Можна закріпити на неї додаткові тактичні рукоятки, Приціли, ліхтарі, ремені та ін Все це здатне зробити зброю унікальним і зручним для стрілка. Цівка також покращує зовнішній вигляд автомата, робить його оригінальним, індивідуальним і незабутнім. Варто відзначити, що цівки випускаються декількох видів. Те, що підійде на один автомат, може не підійти на інший. Тому краще уточнювати у продавця, на яку саме зброю вона необхідна.

В Україні стали популярні ціни виробника DLG Tactical. Якісні та надійні аксесуари встигли зарекомендувати себе з кращого боку на практиці. Компанія займається розробкою аксесуарів для стрільців вже багато років і з кожним роком модернізує власні вироби, пропонуючи більш зручні, більш надійні і міцні аксесуари. Всі цівки характеризуються невеликою вагою, стійкістю до зовнішніх факторів, підвищеною міцністю і доступною ціною. Перед покупкою варто обов’язково уточнювати Сумісність аксесуара з наявними автоматом. Купити такі вироби можна в спеціалізованому магазині Tacticool.