Різновиди камінокомплектів: якими вони бувають та чим відрізняються

У міській квартирі і навіть у багатьох дачних будинках встановлення каміна здається практично неможливим. Причиною тому можуть бути різні фактори-відсутність місця, немає можливості пристрою димаря, немає бажання постійно возитися з дровами та ін. Щоб надати приміщенню прийняту, осередкову атмосферу, а також максимально грамотно та рівномірно нагріти приміщення, завжди можна вибрати сучасні електро-комплекти. Зазначимо, що завжди можна купити камінінокомплекти на https://kawmet.ua/ua/kaminokomplekty/ та забезпечити приміщення комфортним, практичним опалювальним обладнанням.

Основні переваги установки електрокамінів

Установка електрокаміна є просто чудовим вибором для мешканців міських квартир, які хочуть створити у приміщенні вишукану, яскраву атмосферу. Камін, який живиться з електричної мережі є просто знахідкою, адже можна уникнути диму, кіптяви, забруднення атмосфери і отримати ефект дров’яного каміна. Головними перевагами каміння комплектів можна назвати:

  • доступна вартість;
  • простота монтажу;
  • немає необхідності замислюватися про встановлення димаря;
  • безпека;
  • екологічність;
  • простота застосування та обслуговування.

Завдяки цим та іншим перевагам, камінокомплекти знайшли величезну популярність серед споживачів та користуються визнанням особливо з боку власників квартир. Такі каміни абсолютно безпечні, як для дітей, так і для домашніх тварин, адже відсутність справжнього вогню дозволяє уникнути ризику виникнення пожежі. Камінокомплекти не потребують додаткової теплоізоляції, тому що вони не нагрівають предмети, що знаходяться поруч. Таке опалювальне обладнання не потребує очищення труб, обслуговування, видалення пилу та ін.

Електрокаміни з порталом

Електричні печі можна встановити буквально в будь-якому приміщенні і надати йому вишуканий, оригінальний інтер’єр. Такі опалювальні системи мають значний діапазон налаштування яскравості, а за рахунок інноваційної імітації обігріву та полум’я можна створити в приміщенні необхідну сільську, яскраву атмосферу.

Багато виробників сьогодні пропонують каміни з порталом, завдяки чому камін повністю перетворюється на головного декоративного елемента приміщення. Велика різноманітність моделей дає можливість кожному вибрати та купити електрокамін під власний смак, переваг та бюджет.