Який камін обрати для свого заміського будинку: корисні поради

Камін є одним із найпопулярніших видів опалювального обладнання для дачних будинків. З установкою такої печі у приміщенні можна створити яскраву, приємну атмосферу, а також рівномірно поширювати тепло.

Сучасний ринок пропонує великий вибір печей-камінів, серед яких можна зробити оптимальний вибір. Вибір залежить, як від особистих переваг господарів будинку, так і від виду палива, від проектних особливостей приміщення. Зазначимо, що каміни Львів є вибором численних споживачів, адже вони відрізняються відмінними експлуатаційними характеристиками.

Характеристики та функціональні можливості піч-каміна

Вогонь в каміні асоціюється з теплотою та затишком, тому багато власників приватних будинків віддають перевагу саме такому обладнанню. Живе вогнище дозволить створити приємну домашню атмосферу, дозволяє покращити настрій та підтримати ефективну температуру в приміщенні. Камін можна вважати універсальним опалювальним пристроєм, який поєднує всі функціональні можливості топових і дров’яних печей. Такі печі здатні одночасно виконувати як опалювальну функцію, так і декоративну. Пекти-камін може стати головною окрасою дачного будиночка.

Виробники пропонують електричні, газові каміни, які здатні імітувати живе вогнище та створити ту ж колоритну атмосферу, що й дров’яна піч. Однією з основних переваг таких печей можна назвати їхню автономність і високим ККД. Якщо вибрати дров’яні моделі, можна не турбуватися про наявність електрики. Достатньо мати запас дрова на дачі.

Головні переваги

Власники дачних будинків часто вибирають таку піч, оскільки вона відрізняється численними перевагами. Основними перевагами піч-камінів можна назвати:

  • простота установки;
  • великий вибір моделей;
  • автономність;
  • компактність;
  • економічність;
  • оригінальність та ін.

З установкою піч-камінів у будь-якому будинку можна створити приємну, теплу та оригінальну атмосферу та навіть можна підкреслити свій статус. При виборі піч-каміна необхідно звернути увагу на такі показники, як потужність, розміри, метод установки, вид нагрівального елемента та ін. Устаткування буває настінним, пристінним, касетним, підлоговим та ін.